Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

The Starlost - 16-dielny (r.1973,960p,ENG) = CSFD 50% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  The Starlost - 16-dielny (r.1973,960p,ENG) = CSFD 50% Názov:The Starlost - 16-dielny (r.1973,960p,ENG) = CSFD 50% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:6.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-17 Peerov:3 (Seed: 3, Leech: 0)
  Zaner:Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  V predvídaní zničenia Zeme si ľudstvo vybuduje obrovskú viacgeneračnú vesmírnu loď zvanú Earthship Arch, dlhú 320 a širokú 80 km. Loď obsahuje desiatky biosfér a je obývaná ľuďmi rôznych kultúr. Ich cieľom je nájsť a rozosiať nový svet. V roku 2385, viac ako 100 rokov od plavby, dôjde k nevysvetlenej nehode a loď prejde do núdzového režimu, pričom každá biosféra je uzavretá pred ostatnými. Skupina ľudí musí preskúmať vesmírnu loď, aby našla ovládacie prvky, ktoré ju ochránia pred zničením.

  CSFD : https://www.csfd.cz/film/100905-the-starlost/recenze/


     
       + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.074 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 19:51
  sql

  TOPlist