Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

AdGuard v2.8.1 (2022) [Multi] macOS | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  AdGuard v2.8.1 (2022) [Multi] macOS Názov:AdGuard v2.8.1 (2022) [Multi] macOS Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:1.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-04-28 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  AdGuard pro Mac je první samostatný blokátor reklam na světě navržen speciálně pro MacOS. Nabízí mnohem více než jakékoli rozšíření prohlížeče: zablokuje všechny druhy reklam ve všech prohlížečích a dokonce i v jiných aplikacích a chrání vaše soukromí na cestách.

  1) Efektivní blokování reklam - Jak odstranit reklamy na počítačích Mac? AdGuard blokuje všechny druhy reklam. Vyskakovací okna, videoreklamy, bannery a podobně — vše zmizí. Kvůli filtrování na pozadí a kosmetické úpravě, všechno, co uvidíte, jsou čisté stránky s obsahem, pro který jste přišli.

  2) Bezpečné prohlížení webu - Počítače Mac jsou mnohem méně náchylné na škodlivý software, ale bylo by prostě nesprávné ignorovat možné hrozby. Na internetu je stále mnoho phishingu a podvodných webových stránek a AdGuard vás před nimi ochrání.

  3) Ochrana soukromí - AdGuard bojuje proti všem sledovacím a analytickým systémům, které vás sledují, díky speciálnímu Filtru ochrany sledování, který navrhl tým AdGuard. Kumuluje pravidla proti všem známým online analytickým systémům, které se pokoušejí ukrást vaše soukromá data.

  4) Filtrování uvnitř aplikací - Existuje mnoho skvělých aplikací, které prostě nemohou odolat zobrazování reklam. AdGuard Vám umožňuje využívat to nejlepší z obou světů tím, že poskytuje možnost filtrovat komunikaci jakékoliv aplikace na počítači Mac.

  5) Funguje všude - Nemůžete si vybrat oblíbený prohlížeč?
  Žádný problém, AdGuard filtruje reklamy ve všech prohlížečích, od Safari až po ty neobvyklé.

  6) 3 v 1 - Není třeba žádné další aplikace nebo rozšíření prohlížeče. Stačí stáhnout AdGuard pro Mac a zabít malé hejno ptáků jedním kamenem.

  Požadavky na systém:
  Operační systém: OS X 10.12 (x64) nebo novější
  RAM: od 2 GB
  Místo na disku: 120 MB
  Podporované prohlížeče: Všechny kompatibilní s macOS
  Jazyk: vícejazyčný

  Instalace:
  Stáhněte soubor do libovolného umístění a nainstalujte jej kliknutím na soubor

  Webové stránky: http://adguard.tech

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.112 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 06:42
  sql

  TOPlist