Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Hra na Schovavanou / Hide and Seek (2005) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 65% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Hra na Schovavanou / Hide and Seek (2005) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 65% Názov:Hra na Schovavanou / Hide and Seek (2005) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 65% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:2.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-16 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Horor,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Thriller / Horor / Drama
  USA / Německo, 2005, 102 minRežie: John PolsonScénář: Ari SchlossbergKamera: Dariusz WolskiHudba: John OttmanHrají: Robert De NiroDakota FanningFamke JanssenDylan BakerRobert John BurkeAmy IrvingJames McCaffreyElisabeth ShueMelissa Leo (více)Produkce: Barry JosephsonStřih: Jeffrey FordZvuk: Paul MasseyErik AadahlDoug HemphillScénografie: Steven J. JordanBeth KushnickMasky: John Caglione, Jr.Kostýmy: Aude Bronson-Howard


  Obsah:Nositel Oscara Robert De Niro hraje roli starostlivého otce a vdovce Davida Callawaye v napínavém thrilleru Hra na schovávanouDakota Fanningová představuje jeho mladičkou dceru Emily, která skrývá neuvěřitelné tajemství. Na začátku příběhu náhle zemře Callawayova manželka Alison (Amy Irvingová). Otec a dcera se přestěhují do severní části státu New York, aby se Emily zbavila vzpomínek na život s matkou na Manhattanu. Osamělá dívenka si záhy vytvoří imaginárního přítele Charlieho. Zpočátku považuje David Charlieho za příjemné rozptýlení smutné Emiliny dušičky, ale po sérii hrůzných událostí, které začnou jejich život provázet, dojde k fantasknímu závěru: Charlie možná skutečně existuje... Pokud ano, měla by s ním Emily přestat kamarádit. Jen aby nebylo pozdě. (HBO Europe)


  ČSFD:https://www.csfd.cz/film/176375-hra-na-schovavanou/prehled/


     
     

     Filmy CZ/SK dabing

  Jooozef, karellx, Lubtat,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  evik1
  Ratio 2.16

  Member+

  16/03/2023 20.41.24
  dobry film


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.018 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 05:23
  sql

  TOPlist