Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Captain America: Navrat prvniho Avengera / Captain America: The Winter Soldier (2014)(CZ/EN)[HEVC][2160p] = CSFD 78% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
    Captain America: Navrat prvniho Avengera / Captain America: The Winter Soldier (2014)(CZ/EN)[HEVC][2160p] = CSFD 78% Názov: Captain America: Navrat prvniho Avengera / Captain America: The Winter Soldier (2014)(CZ/EN)[HEVC][2160p] = CSFD 78% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy Velikost:53.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-05-08 Peerov:4 (Seed: 2, Leech: 2)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ,ENG
  Titulky: CZ,CZ forced
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/303069-captain-america-navrat-prvniho-avengera/prehled/
  Rok vydání: 2014
  Délka: 136 min
  Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-Fi  Režie: Anthony Russo, Joe Russo
  Předloha: Joe Simon (kniha), Jack Kirby (kniha), Ed Brubaker (… (více)
  Scénář: Christopher Markus, Stephen McFeely
  Kamera: Trent Opaloch
  Hudba: Henry Jackman, Matthew Margeson
  Hrají: Chris Evans, (Scarlett Johansson - ), (Samuel L. Jackson - ), Dominic Cooper, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Emily VanCamp, Robert Redford, Hayley Atwell, Toby Jones, Frank Grillo, Maximiliano Hernández, Callan Mulvey, Brett R. Miller, Georges St-Pierre, Stan Lee, Danny Pudi, Branka Katič, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Ol… (více)
  Producenti: Kevin Feige
  Střih: Jeffrey Ford, Matthew Schmidt
  Scénografie: Peter Wenham
  Kostýmy: Judianna Makovsky

  Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli – Winter Soldierovi.(Falcon)

  ...  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.035 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 13:25

  TOPlist