Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Einstein a Hawking - Vesmirni vizionari / Einstein and Hawking: Unlocking the Universe E01-E02 (2019)(CZ)[TvRip][1080i] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
    Einstein a Hawking - Vesmirni vizionari / Einstein and Hawking: Unlocking the Universe E01-E02 (2019)(CZ)[TvRip][1080i] Názov: Einstein a Hawking - Vesmirni vizionari / Einstein and Hawking: Unlocking the Universe E01-E02 (2019)(CZ)[TvRip][1080i] Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-17 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner:Dokumentarny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  Délka: 2 x 52 min
  Rok vydání: 2019
  Počet Epizod: 2
  Žánr: Dokumentární
  Země původu: Velká Británie
  Kval. zvuku: viz Media info
  Kval. videa: viz Media info
  ČSFD: https://www.csfd.cz/film/717844-einstein-a-hawking-vesmirni-vizionari/  Popis:
  Albert Einstein a Stephen Hawking patřili mezi nejpronikavější myslitele 20. Einstein vypracoval teorii relativity, která vysvětluje a předpovídá chování vesmíru od jeho vzniku až do posledního okamžiku jeho existence. Hawking tento objev aplikoval na kvantové úrovni za účelem hlubšího poznání univerza a jeho hlavní snahou bylo vytvořit „teorii všeho”.

  Náš dokumentární film s pomocí rozhovorů a původních autentických záběrů oživuje ducha obou vědeckých velikánů, přičemž mezi nimi generuje nové debaty a střety a umožňuje nám nahlédnout do jejich života. Dva giganti vědy. Dvě úžasné teorie. Ale který z nich je skutečným mistrem vesmíru?
  (TV Spektrum)

  ...


  CZ dabing - Prva cast  CZ dabing - Druha cast

  dopusy, radek1456, malyboh123, JamesBond, Threadt,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 08:18

  TOPlist