Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Girl on the Third Floor (2019)[WebRip][1080p] = CSFD 51% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
   Girl on the Third Floor (2019)[WebRip][1080p] = CSFD 51% Názov: Girl on the Third Floor (2019)[WebRip][1080p] = CSFD 51% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:3.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-11-06 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Horor Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: EN
  Titulky: SK
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/696891-girl-on-the-third-floor/prehled/
  Horor
  USA, 2019, 93 min  Obsah:
  Don společně se svojí manželkou Liz očekávají prvního potomka. Rozhodnou se pořídit si vlastní dům. Velmi levně se jim podaří pořídit obrovské rodinné sídlo, na kterém je ale potřeba hodně zapracovat. Don sám se pustí do rekonstrukce, aby vše pro ženu a dítě připravil. V domě na něj ale čeká spousta nemilých překvapení, ať už jsou to divné černé skvrny, hýbající se skříňky nebo přízrak dívky ve třetím patře. Musí se nejen připravit na novou roli otce, ale také ochránit svoji rodinu před neviditelnou silou. Proto by měl uposlechnout varování sousedky, která o domě ví víc, než se na první pohled zdálo.V hlavní roli se objevili wrestlerový zápasník a začínající herec CM Punk, herečka ze seriálu Banshee Trieste Kelly Dunn nebo začínající herečka Sarah Brooks.  ...
  ONLINE

  SK titulky


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 04:33

  TOPlist