Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Hrdinové z Telemarku / The Heroes of Telemark (1965)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 70% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

   Hrdinové z Telemarku / The Heroes of Telemark (1965)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 70% Názov: Hrdinové z Telemarku / The Heroes of Telemark (1965)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 70% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:5.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-07-01 Peerov:31 (Seed: 31, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Drama,Historicky,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/6419-hrdinove-z-telemarku/recenze/
  Akční / Drama / Historický / Válečný
  Velká Británie, 1965, (Alternativní 125 min)  Obsah:
  Pouze udatnost norského odboje zabránila nacistům získat atomovou bombu... Píše se rok 1942 a Norsko je již třetím rokem okupované vojsky nacistického Německa. V městečku Rjukan v kraji Telemark se nachází továrna, ve které pod dohledem nacistů experimentuje vrchní inženýr Nilssen s výrobou těžké vody. Nyní ze samotného Berlína přichází spolu s upraveným vzorcem rozkaz dramaticky navýšit její produkci. A protože to má být otázka samotného přežití Třetí říše, vydává se odbojář Knut Straud s oním vzorcem do Osla za profesorem fyziky Rolfem Pedersenem, aby celou situaci posoudil. A ta je skutečně vážná: pokud nacisté získají požadované množství těžké vody, mohou získat atomovou bombu dříve než západní spojenci a vyhrát válku. Je tedy na norském odboji, aby tomu za každou cenu zabránil... Válečný film Hrdinové z Telemarku, vycházející ze skutečných událostí, natočil v britské produkci uznávaný americký režisér Anthony Mann, který do hlavních rolí obsadil hvězdného Kirka Douglase spolu s Richardem Harrisem a Ullou Jacobssonovou. Snímek vznikal v drsných podmínkách zimního Norska a natáčení akčních scén se zúčastnilo i olympijské družstvo Norska.


     
     
  Filmy CZ/SK dabing

  margharethe, mhr369, pavel161267, Trip77, BERUJIZEZADU, mattess10, Milana, tubajs, kukulka, pavlin4, Petenem, tibotibo, X-cooll,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.015 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 14:07
  sql

  TOPlist