Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Legendy kriminalistiky - Hledac pokladu (S03E02)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
   Legendy kriminalistiky - Hledac pokladu (S03E02)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% Názov: Legendy kriminalistiky - Hledac pokladu (S03E02)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-19 Peerov:40 (Seed: 40, Leech: 0)
  Zaner:Dokumentarny,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/478015-legendy-kriminalistiky/prehled/
  Dokumentární / Krimi
  Česko, 2022, (Minutáž: 31 min)  Obsah:
  Nález ohořelé mrtvoly muže v Klánovickém lese v létě roku 2014 zastřeleného nejméně pěti ranami z krátké palné zbraně odstartoval náročné pátrání po vrahovi. Případ vyšetřovalo první oddělení krajské kriminálky v Praze. V prvopočátku se vyšetřovatelé neměli čeho chytit, protože chybělo to nejpodstatnější – motiv činu. Mladý muž z Uzbekistánu byl pohodář bez konfliktů a nepřátel. Svého vraha v lese při hledání detektorem kovů zřejmě potkal náhodou. Pozornost kriminalistů se obrátila k neznámému muži, kterého v lese zahlédl svědek. Na základě zprávy z balistiky se zaměřili na nevyřešený případ z prosince roku 2013, který byl kvalifikován jako pokus o vraždu a při kterém byla použita stejná zbraň. Tehdy šlo o vloupání, zloděje začal pronásledovat další soused a ten na něho vytáhl zbraň a vystřelil. Z týmu pražské mordparty se tak pomalu začali stávat i odborníci na majetkovou trestnou činnost. Od svých kolegů si nechali stáhnout stovky krádeží a loupeží z celé republiky a snažili se mezi nimi najít nějakou souvislost. A podařilo se. Pachatel dostal přezdívku „střihač“, pohyboval se po celé České republice, vybíral si domy ze 70. a 80. let, kde předpokládal, že nebude zabezpečovací zařízení a čekal, až jejich majitelé budou pryč. Vznikl tak policejní pracovní tým složený hlavně z kriminalistů ze středních, východních a jižních Čech, který ozbrojeného pachatele dopadl. Tým pražské mordparty pod vedením Aleše Stracha musel teď dopadenému recidivistovi Oldřichu Konrádovi dokázat i vraždu mladíka v Klánovickém lese a přijít na motiv, proč ho zavraždil...


     
       Mirou, Trismegistos, Donvito200, Skorpionnn14, Hebrejec, Jablonka, dlouhyjohn,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 19:31
  sql

  TOPlist