Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Legendy kriminalistiky - Kyselina (S03E03)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

   Legendy kriminalistiky - Kyselina (S03E03)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% Názov: Legendy kriminalistiky - Kyselina (S03E03)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-26 Peerov:24 (Seed: 24, Leech: 0)
  Zaner:Dokumentarny,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/478015-legendy-kriminalistiky/prehled/
  Dokumentární / Krimi
  Česko, 2022, (Minutáž: 31 min)  Obsah:
  Extrémně brutální násilí... Takhle se jedna z nejzákeřnějších forem napadení popisuje v kriminalistické terminologii, a právem. Je 18. listopad roku 2013, pár minut po osmé hodině ráno. Na plzeňském sídlišti pětadvacetileté Martině začíná další pracovní den. Nasedá do služebního auta, ale nastartovat ho už ho nestihne. Sotva se posadí za volant, někdo zvenku otevírá dveře u řidiče a obličej ji polije nějakou tekutinou. Dívka se po útoku vypotácí z auta a volá o pomoc. Lidé se jí snaží pomoci a volají záchranku. Onou tekutinou byla kyselina. Ta mladou ženu popálila v obličeji, poleptala ji zažívací a dýchací trakt. Do nemocnice byla převezena ve velmi kritickém stavu. V nemocnici strávila několik měsíců, absolvovala řadu operací a transplantací. Martina přišla rovněž o zrak. A tým plzeňské kriminálky v čele s vyšetřovatelkou Michaelou Noskovou a operativcem Františkem Müllerem začal sestavovat vyšetřovací verze, které vedly k nalezení, dopadení a k usvědčení pachatele. Z činu pokusu vraždy byl nakonec obžalován bývalý přítel dívky, který se k útoku nikdy nepřiznal.


     
       Trismegistos, Charlesp, Charlesp, Charlesp, Charlesp, Hebrejec, Jablonka, vojta229,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.018 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:51
  memcache

  TOPlist