Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Legendy kriminalistiky - Vojak (S03E09)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

   Legendy kriminalistiky - Vojak (S03E09)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% Názov: Legendy kriminalistiky - Vojak (S03E09)(2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 88% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-21 Peerov:42 (Seed: 42, Leech: 0)
  Zaner:Dokumentarny,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/478015-legendy-kriminalistiky/prehled/
  Dokumentární / Krimi
  Česko, 2022, 30 min  Obsah:
  Případ útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, který stojí na neuvěřitelně detailní a dokonalé práci policejní operativy. Z obyčejného podezření spoluvězně, že jeho kolega na cele zavraždil muže, kterého ukryl někde v bývalém vojenském prostoru v Ralsku, se vyvinul případ s mezinárodním dosahem. Díky několikaměsíčnímu pátrání pak operativci v Ralsku nalezli zavražděného muže, rozkryli síť nájemných vrahů a pomohli rozbít důležitou větev obchodníků s drogami na Slovensku. Zároveň je případ jakousi katarzí osudu bývalého vojáka z Afghánistánu, který se po odchodu z armády dal přemluvit k nelegálnímu obchodování, aby skončil jako nájemný vrah. Příliš pozdě si pak uvědomil, jak rychle opustil hodnoty, se kterými vstupoval do armády. Při vyšetřování se nakonec rozhodl nic neskrývat a přijmout pak i spravedlivý trest.


     
       foxtools, Trismegistos, pelines, Mirou, michel, vojta229, Trip77, pepovnblbovn, Hebrejec, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:07
  memcache

  TOPlist