Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Litviněnko (2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 77% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

   Litviněnko (2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 77% Názov: Litviněnko (2022)(CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 77% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:7.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-11-19 Peerov:30 (Seed: 29, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky :niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/1227339-litvinenko/prehled/
  Drama / Krimi
  Velká Británie, 2022, 3 h 5 min (Minutáž: 46–47 min)  Obsah:
  Jeho smrt nesměla zůstat neobjasněná... Čtyřdílná rekonstrukce známé kauzy otravy přeběhlého ruského agenta FSB Alexandra Litviněnka radioaktivním Poloniem 210, nejnebezpečnější látkou známou člověku, v Londýně v roce 2006. Kauzu sledujeme očima britských vyšetřovatelů až do soudního přelíčení, kde byl (v nepřítomnosti) jednoznačně usvědčen ruský agent Andrej Lugovoj, později vážený poslanec ruské Státní dumy, jemuž prezident Putin, který atentát v Londýně musel osobně posvětit, udělil vysoké státní vyznamenání. Série svým zpracováním dodává dobře známým událostem lidský rozměr a soustředí se na některé reálné aktéry událostí a jejich rodinné příslušníky, především na Litviněnkovu ženu Marinu a detektiva Brenta Hyatta, který s otráveným Litviněnkem mluvil jako první. Alexandra Litviněnka v sérii ztvárnil známý skotský herec David Tennant.


     
     

  BERUJIZEZADU, shiro4,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.076 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 05:24
  memcache

  TOPlist