Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Neortodoxni / Unorthodox - 1. serie (EN)[WebRip][720p] = CSFD 83% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
    Neortodoxni / Unorthodox - 1. serie (EN)[WebRip][720p] = CSFD 83% Názov: Neortodoxni / Unorthodox - 1. serie (EN)[WebRip][720p] = CSFD 83% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:5.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-28 Peerov:4 (Seed: 2, Leech: 2)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : ENG
  Titulky : CZE (.SRT)  Překlad CZ titulků : Vít Jakeš  ||  Kontejner : ENG [Forced] | ARA | CHI | DAN | FRA | GER | HUN | POL ... Multi ... (MediaInfo)
  Rok vydání : Německo, 2020
  Žánr : Drama
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/833010-neortodoxni/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt9815454/

  Režie : Maria Schrader
  Scénář : Deborah Feldman, Daniel Hendler, Alexa Karolinski, Anna LeVine, Eli Rosen
  Kamera : Wolfgang Thaler
  Hudba : Antonio Gambale
  Střih : Hansjörg Weißbrich
  Kostýmy : Justine Seymour
  Domovská stanice : Netflix


  Hrají (Actors) : Shira Haas, Amit Rahav, Jeff Wilbusch, Aaron Altaras, Tamar Amit-Joseph, Ronit Asheri, Dina Doron, Aziz Dyab, David Mandelbaum, Delia Mayer, Felix Mayr, Alex Reid, Eli Rosen, Safinaz Sattar, Langston Uibel, Isabel Schosnig, Yousef 'Joe' Sweid, Laura Beckner, Harvey Friedman, Melissa Weisz, Lena Kalisch, Alexa Karolinski, Lenn Kudrjawizki, Hildegard Schroedter, Dennenesch Ninnig, Joseph Lawrence, Lucie Bates, Christian David, Michel Diercks, Lena Lauzemis, Irina Potapenko, Harald Siebler, Mihaela Sirbu  OBSAH : Chasidská Židovka opustí domluvené manželství a uteče z Brooklynu do Berlína, kde se jí ujme skupina muzikantů. Ale minulosti jen tak snadno neunikne.(Netflix Czech)
  Názvy epizod :


  Rok uvedení: 2020 | Release year: 2020

  Chasidská Židovka opustí domluvené manželství a uteče z Brooklynu do Berlína, kde se jí ujme skupina muzikantů. Ale minulosti jen tak snadno neunikne.

  A Hasidic Jewish woman in Brooklyn flees to Berlin from an arranged marriage and is taken in by a group of musicians — until her past comes calling.  1. 1. část | Part 1
  53 m

  Esty se narodila a vyrostla v chasidské komunitě v New Yorku a po roce nešťastného manželství neví, jak dál. Uteče do Berlína, kde konečně najde svobodu.

  Born and raised in a New York Hasidic community, Esty struggles after a fruitless first year of marriage. She runs away to Berlin and finds new freedom.  2. 2. část | Part 2
  53 m

  Kamarádi v Berlíně vidí hodně věcí jinak než Esty, ale nabídnou jí zázemí, aby mohla poznat nový svět. Yanky a Moishe začnou po Esty pátrat.

  Esty's Berlin friends challenge many of her old beliefs but also provide a safe space to explore new ways of being. Yanky and Moishe search for Esty.  3. 3. část | Part 3
  55 m

  Moishe tajně shromažďuje důkazy proti Esty. Ta si uvědomí, že potřebuje pomoc s konkurzem na stipendium, bez kterého se neobejde.

  As Moishe secretly gathers evidence against Esty, she realizes she needs help to audition for the scholarship she desperately needs.  4. 4. část | Part 4
  54 m

  Moishe se tvrdě střetne s Esty, která se rozběhne za Leah pro pomoc. Po konkurzu si Esty všechno vyříká s Yankym.

  Moishe brutally confronts Esty, sending her running to Leah for help. After Esty has her audition, she and Yanky have it out.


  ...
  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  2
  Dudan_52
  Ratio 0.76

  VIP

  30/03/2020 11.42.09
  Tento torrent nejde.Po zacati stahovania zahlasi, ze je vadny.


  --------------
  >> 30/03/2020 12.43.07
  UPLOADER: To je chyba u tebe, nikoliv torrentu zde, ten je v poradku.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.054 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 14:57

  TOPlist