Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Neznamy vojak / Tuntematon sotilas (2017)(CZ)[WebRip][720p] = CSFD 81% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
    Neznamy vojak / Tuntematon sotilas (2017)(CZ)[WebRip][720p] = CSFD 81% Názov: Neznamy vojak / Tuntematon sotilas (2017)(CZ)[WebRip][720p] = CSFD 81% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-25 Peerov:6 (Seed: 6, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Historicky,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Cz
  Titulky: Cz (forced v obraze)
  Kvalita zvuku: 257 kb/s
  Kvalita videa: 2 000 kb/s
  Rok vydání: 2017
  Délka: 2 hod 7 minut
  Žánr: Válečný / Drama / Historický
  https://www.csfd.cz/film/61418-neznamy-vojak/prehled/  Stalin a Hitler si v roce 1939 domluvili rozdělení vlivu v sousedních zemích a brzy zahájili i jejich porcování. A nikdo jim v tom příliš nebránil. Společně obsadili Polsko, Stalin zabral Lotyšsko a Estonsko. Na řadě bylo Finsko, po kterém Rusové žádali vydání Karélie ležící na jejich hranicích blízko Leningradu. V listopadu 1939 bez vyhlášení války vtrhla Rudá armáda do Finska, ale i přes mnohonásobnou převahu v mužích i zbraních nedokázala finskou obranu prolomit. Až po několika měsících tzv. Zimní války vybojovali na Finsku část území. V roce 1941 se situace změnila. Německá armáda vtrhla do Sovětského svazu a Finsko se rozhodlo vybojovat obsazené pohraničí zpět. Tento válečný konflikt mezi malou severskou zemí a totalitní komunistickou mašinérií připomíná boj Davida s Goliášem. Válečné drama Neznámý voják vypráví příběhy jedné finské jednotky, která se postavila během této války na obranu země proti agresorovi. Film vystihuje drsně a realisticky skutečný válečný konflikt, vidí jej očima různorodé skupiny mužů, kterou pevně spojila válka. Film vznikl podle knižního bestselleru Väinö Linny, který pro jeho příběhy čerpal i z vlastní zkušenosti.

  ...

  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  terorista
  Ratio 5.02

  Member+

  25/03/2020 15.28.27
  niekto by sa mal doucit historiu a neucit sa ju z televizie. Slovensko napadlo polsko s nemeckom ale nasi vojaci oslobodzovali a bojovali v ,,polsku" len po povodne hranice. Len nechapem ako ma tato dejepisna ceska perla spolocne s finskym filmom

  0
  JanWill
  Ratio 0.14

  Clen

  25/03/2020 10.29.02
  Ten kdo psal komentář, je neznalý hlupák. Prý Hitler se Stalinem společně napadli Polsko a rozdělili si je. Když neví nic o historii, ať o ní nemluví, pak zbytečně zavádí mladé neznající. Vlastně oblbuje.


  --------------
  >> 25/03/2020 11.56.28
  Qstyrene: Však je to pravda. Dopredu sa dohovorili, len Nemecko zaútočilo o pár dní skôr, ale na výsledku - rozdeleného Poľska, to nič nemení.


  --------------
  >> 25/03/2020 15.09.25
  1236: Upe, ďakujeme veľmi pekne za torrent. Je to pravda. Poľsko napadli spoločne Nacistické Nemecko, Slovensko a Sovietský zväz. Všetci moderní historici s tým súhlasia. https://cs.wikipedia.org/wiki/Invaze_do_Polska_(1939)  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 03:48

  TOPlist