Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

No Man' s Sky + Preorder DLC v.2.33 LivingShip 57941 (2016)(EN) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
    No Man' s Sky + Preorder DLC v.2.33 LivingShip 57941 (2016)(EN) Názov: No Man' s Sky + Preorder DLC v.2.33 LivingShip 57941 (2016)(EN) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:5.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-26 Peerov:6 (Seed: 5, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Popis:
  No Man'  s Sky přichází kompletně s Foundation, Path Finder, Atlas Rises, NEXT, Abyss, Visions, 2.0 BEYOND, Synthesis a Living Ship aktualizacemi.

  No Man'  s Sky je nezvyklá hra která nabízí především neskutečně velkou herní oblast, která má čítat 18 trilionů planet. Hráč začne na jedné z těchto planet a jeho cílem bude proniknout do samotného centra galaxie. Čím se však k němu bude blížit, tím bude prostředí nepřátelštější.

  Vypravte se kamkoliv - na vrchol blízké hory či vzdálenou planetu. Ve své lodi můžete bez omezení cestovat mezi planetami a každá hvězda na obloze představuje slunce, ke kterému se můžete vydat.
  Kam se vypravíte a jakým tempem budete tímto vesmírem brouzdat je jen na vás.

  Prozkoumávejte nezmapované soustavy a zaznamenávejte jedinečné nové formy života. Povrch každé planety se liší od té předchozí a na některých se nachází nevídané životní formy. Vyberte si, zda se o své objevy podělíte s ostatními hráči, kteří se pohybují ve stejném vesmíru.

  Každá sluneční soustava, planeta, oceán či jeskyně může skrývat nebezpečí a vy jste zranitelní. Vaše loď i oblek jsou křehké a každé střetnutí otestuje vaše schopnosti, ať půjde o střetnutí na planetě nebo přestřelku ve vesmíru. Jedna chyba a můžete přijít o vše. V No Man’s Sky má každé vítězství i každá porážka své následky.

  Ať chcete jen zkoumat a objevovat věci, které dosud nikdo nespatřil, nebo vyrazíte rovnou do středu galaxie, jak budete No Man’s Sky hrát je jen na vás. Na své výpravy se ale nezapomeňte náležitě vybavit. Sbírejte vzácné zdroje na planetách a vyměňujte je za lodě, obleky a výbavu, která vás nenechá na holičkách, ať se vydáte kamkoliv.

  Obsahuje DLC
  Předobjednávkové (Preorder DLC)

  Vývojář a vydavatel:
  Hello Games

  Žánr:
  Akční, Dobrodružné

  Zvuk:
  Angličtina, Francouzština, Italština, Němčina, Španělština, Japonština, Korejština, Ruština, Polština, Portugalština, Brazilská portugalština, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština

  Titulky:
  Angličtina, Francouzština, Italština, Němčina, Španělština, Holandština, Japonština, Korejština, Ruština, Polština, Portugalština, Brazilská portugalština, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština
  (výchozí EN, možnost změny přes LanguageSetup.exe)

  Datum vydáni:
  12.8.2016

  Verze hry:
  v2.33 LivingShip 57941 (36761)

  Licence:  
  Bez ochrany (GOG DRM Free)

  Minimální Konfigurace:
  Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  Procesor: Intel Core i3
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Stránka obchodu:
  https://www.gog.com/game/no_mans_sky  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 01:11

  TOPlist