Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Norimberk: Naciste pred tribunalem / Nuremberg: Nazis on Trial E01-E03 (2006)(CZ)[TvRip] = CSFD 79% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
    Norimberk: Naciste pred tribunalem / Nuremberg: Nazis on Trial E01-E03 (2006)(CZ)[TvRip] = CSFD 79% Názov: Norimberk: Naciste pred tribunalem / Nuremberg: Nazis on Trial E01-E03 (2006)(CZ)[TvRip] = CSFD 79% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:2.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-06-07 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner:Dokumentarny,Drama,Historicky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Délka: 2 hod. 54 min.
  Jazyk: cz 2.0
  Titulky: ne
  Rok vzniku: 2006
  Žánr: Dokumentární / Drama / Historický
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/279351-norimberk-naciste-pred-tribunalem/prehled/
  Obsah
  Dokument osvětluje, co vrcholoví nacisté Göring, Speer a Hess prozradili během Norimberských procesů a v sebejistých rozhovorech s psychology a spoluobžalovanými.
  Seriál, který spojuje vyprávění s dialogovým dramatem, nabízí nevídaný pohled na tři klíčové nacistické postavy - Hermanna Göringa, Alberta Speera a Rudolfa Hesse. S využitím rozsáhlého výzkumu archivních materiálů v Evropě i Spojených státech předkládá nezveřejněné dokumenty, aby přivedl nacistické válečné zločince opět k životu a sledoval jejich osudy, převyprávéné jimi samotnými, od dopadení, odsouzení a následnému konci: sebevraždě, dvaceti letům vězení a celoživotnímu odnětí svobody. Nejedná se o životopisy v běžném slova smyslu. Budeme mít možnost seznámit se s nejvýznamnějšími osobnostmi z tábora spojenců, od soudců a žalobců až po psychology a dozorce, a lépe pochopit, jak zorganizovali nejdůležitější proces v historii.

  1. díl: Albert Speer
  Hitlerova oblíbeného architekta Alberta Speera byste za nacistu netipovali. Pocházel z privilegované rodiny, byl vzdělaný, kultivovaný a společensky obratný; představu válečného zločince zdánlivě nenaplňoval. Tyto vlastnosti pracovaly v jeho prospěch a navíc byl natolik chytrý, že pochopil, že spojenci potřebují, aby se přiznal a obvinil ostatní. Po dvaceti letech vězení, která si odpykal ve věznici Spandau, byl v 60. letech propuštěn. Napsal bestseller a objevil se v časopisu Playboy, zatímco jiní nacisté obvinění ze stejných zločinů byli odsouzeni k smrti.

  2. díl: Hermann Göring
  Hermann Göring byl velitelem Luftwaffe a určeným nástupcem Hitlera. Tento příběh pojednává o jeho poslední porážce a rozhodující roli, kterou sehrál v zákulisí Norimberských procesů židovský vězeňský psycholog Gustave Gilbert. Göring byl shledán vinným ve všech bodech obžaloby a odsouzen k smrti. 14. října 1946 v noci před svojí popravou spáchal sebevraždu pozřením kyanidové kapsle, kterou mu vpašoval do cely dozorce, jenž s ním sympatizoval.

  3. díl: Rudolf Hess
  Rudolf Hess byl po Göringovi nejvýše postaveným nacistou, který skončil v rukou spojenců. Pomáhal Hitlerovi napsat Mein Kampf a byl Führerovým zástupcem. V roce 1941 při jednom z nejpodivnějších incidentů celé války ukradl Hess jednomotorový bojový letoun a vyrazil do Skotska, aby nabídl Británii mír - bez Hitlerova vědomí. Hitler posléze prohlásil Hesse za nesvéprávného a ten strávil zbytek války v britském zajetí. Když Hess dorazil do Norimberku, nad jeho způsobilostí visel velký otazník, protože tvrdil, že na svoji nacistickou minulosti si nevzpomíná. Tato epizoda sleduje amerického psychiatra Douglase Kelleyho a vězeňského psychologa Gustava Gilberta při snaze objasnit záhadu jak amnézie Rudolfa Hesse, tak i jeho paranoidních halucinací.
  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:55

  TOPlist