Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Otesánek / Little Otik (2000) BDRip.CZ.1080p = CSFD 64% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

   Otesánek / Little Otik (2000) BDRip.CZ.1080p = CSFD 64% Názov: Otesánek / Little Otik (2000) BDRip.CZ.1080p = CSFD 64% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:3.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-07-09 Peerov:20 (Seed: 20, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Fantasy,Komedie,Loutkovy Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Komedie / Drama / Loutkový / Fantasy
  Česko / Velká Británie / Japonsko, 2000, 125 min (Alternativní 127 min)Režie: Jan ŠvankmajerPředloha: Karel Jaromír Erben (kniha)Scénář: Jan ŠvankmajerKamera: Juraj GalvánekHrají: Veronika ŽilkováJan HartlJaroslava KretschmerováPavel NovýKristína AdamcováDagmar StříbrnáZdeněk Kozák st.Gustav VondráčekArnošt Goldflam (více)Produkce: Jaromír KallistaJan ŠvankmajerStřih: Marie ZemanováZvuk: Ivo ŠpaljKostýmy: Eva Švankmajerová
  Kdo je, nebo co symbolizuje postava Otesánka? To je základní otázka po smyslu tohoto filmu. Je Otesánek personifikací přírody, která nemá humanistické zábrany, která je naší láskou, přítelem ale i vrahem? Nebo je Otesánek naše temné nevědomí, které nás ovládá, ale i ničí, a s kterým dokážou komunikovat pouze děti a blázni? Možná obojí dohromady. Režisér Jan Švankmajer o svém filmu říká: Jak víme, lidové pohádky jsou převyprávěné staré mýty. Jaký mýtus je ukryt v pohádce o Otesánkovi? Bezdětní manželé se vzepřou svému osudu a dítě si na přírodě vyvzdorují. Doslova jí vyrvou její tajemství zrození. Za tuto vzpouru proti přírodě pak hořce pykají, ale nejen oni, ale i jejich okolí. Jak vidíme, dostali jsme se do bezprostřední blízkosti jednomu ze základních mýtů této civilizace: mýtu o Adamovi a Evě nebo chcete-li analogickému mýtu o Faustovi. Myslím, že teď po přečtení lidského genomu tyto mýty nabývají na zvláštní aktuálnosti. (Česká televize)     
     

     Filmy CZ/SK dabing

  666, Threadt, pohee, delicatos, DOOMDOOM, Hebrejec, najytus, 1hell, Tweete, 458,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  ernest-bodor-bobin
  Ratio 4.01

  Member+

  13/07/2024 01.15.39

  0
  pohee
  Ratio 1.88

  Member+

  10/07/2024 11.25.10
  Skvělý den, Upe. Mám velikou radost z ´´Otesánka´´. Pěkně prosím, pokud můžeš, tak nahoď vše od Jana Švankmajera. Budu Ti neskonale vděčný.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.063 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 14:32
  sql

  TOPlist