Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pripad DeLorean / Driven (2018)(CZ) = CSFD 62% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
   Pripad DeLorean / Driven (2018)(CZ) = CSFD 62% Názov: Pripad DeLorean / Driven (2018)(CZ) = CSFD 62% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-04-20 Peerov:29 (Seed: 29, Leech: 0)
  Zaner:Thriller,Zivotopisny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky





  Jazyk: CZ 2,0
  Titulky: nie
  https://www.csfd.cz/film/106750-pripad-delorean
  https://www.imdb.com/title/tt5592796/
  Životopisný / Thriller
  Velká Británie / USA / Portoriko, 2018



  Pilot James T. Hoffman je zatčen FBI ve chvíli, kdy přiletí do Spojených států s velkým množstvím kokainu v letadle. Je s ním jeho žena a dva synové, kteří ho při letu do Bolívie doprovázeli. James souhlasí, že se stane informátorem, a FBI ho i s rodinou přemístí do San Diega. Zvláštní agent Benedict Tisa působí jako jeho spojka a nadále na něj naléhá, aby nastražil léčku na svého šéfa Morgana Hetricka, který má na zámořských účtech miliony dolarů z obchodu s narkotiky. Hoffman se rozhodne hrát to na obě strany. Hoffman, již na nové adrese, se při neúspěšném pokusu nastartovat auto setká s Johnem DeLoreanem a zjistí, že je to jeho soused. DeLorean navrhuje sám na vlastní pěst dokonalé auto budoucnosti, protože je stále nespokojený s automobilovým průmyslem a svou rolí v něm. Hoffmanova a DeLoreanova rodina se spřátelí. Hoffman prozradí své ženě Ellen, že je informátor, což mezi nimi vede k napětí. DeLorean pořádá mnoho večírků, aby získal prostředky na svůj nový vůz. Dostane i 600 000 dolarů od Johnnyho Carsona, který během jednoho z večírků zavolá DeLoreanovi a nechá se přepojit na hlasitý odposlech, během kterého si stěžuje, že se mu nové auto neustále porouchává. Hoffman přivede na tento večírek Hetricka a představí ho DeLoreanovi. Oba dva si spolu s Hetrickovou přítelkyní Katy šňupnou kokain s příměsí PCP a začnou se na párty chovat dost nekontrolovatelně. Hoffman začne pracovat pro společnost DeLorean, která se snaží získat finanční prostředky a má velké dluhy. DeLorean ho požádá, aby získal 30 milionů dolarů. Hoffman informuje Tisu, že DeLorean chce začít pašovat kokain, aby získal peníze. Hoffman za tuto informaci chce ale od FBI záruku, že on a jeho rodina budou v bezpečí před případným trestním stíháním a že už nebude muset pracovat pro FBI…


     
     





  ONLINE











  doboska, Notozjano, Machyc79, flying, pohee, Vili33,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:22
  sql

  TOPlist