Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Utok na lasku / Taking a Shot at Love (2021)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 49% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
   Utok na lasku / Taking a Shot at Love (2021)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 49% Názov: Utok na lasku / Taking a Shot at Love (2021)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 49% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:4.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-05-17 Peerov:10 (Seed: 10, Leech: 0)
  Zaner:Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/962179-utok-na-lasku/prehled/
  Romantický
  USA, 2021, 81 min  Obsah:
  Majitelka baletní školy v malém městečku je požádána svým bratrancem, který pracuje pro hokejový klub New York Rangers, o pomoc. Jenna má pomocí baletu vyléčit vážné zranění špičkového hokejisty Ryana "Coop" Coopera. Jenně se do tohoto podniku zprvu vůbec nechce, ale zvýšení nájmu a aktivity konkurenční baletní školy, která jí krade žáky, Jennu donutí nabídku vzít. Cooper skutečně dorazí k Jenně domů. Ta ho chtěla ubytovat ve svém domě pro hosty, ale protože ve chvíli, kdy hokejista dorazil, zrovna nebyla doma, dochází k prvnímu nedorozumění. Coop je přesvědčen, že v domě, ke kterému našel klíč pod rohožkou, bude bydlet. Proto se pohodlně rozvalí v Jennině obýváku. Jenna sice Ryana po svém příchodu přesune do domu pro hosty, Ryanovi se to ale moc nelíbí. Začínají hodiny baletu. Coop ale není z těch, kteří by věřili, že balet mu může pomoci vyléčit jeho zraněný kotník. Proto také hodiny nebere vážně. Jenna je ale trpělivá a vstřícná, a tak Coopa postupně získává pro cvičení…


     
     

  ONLINE  polda712, maxmaj, PetrJaros,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 01:01
  memcache

  TOPlist