Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Valecne tovarny / War Factories E05 - Letectvi USA (2019)(CZ)[TvRip] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
   Valecne tovarny / War Factories E05 - Letectvi USA (2019)(CZ)[TvRip] Názov: Valecne tovarny / War Factories E05 - Letectvi USA (2019)(CZ)[TvRip] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:499.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-12-02 Peerov:4 (Seed: 3, Leech: 1)
  Zaner:Dokumentarny,Historicky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Odkaz na csfd: https://www.csfd.cz/film/781671-valecne-tovarny

  Délka: 43mn 3s
  Jazyk: cz 2.0
  Titulky: ne
  Rok vzniku: 2019
  Žánr: Dokumentární / Historický

  Neznámý tajný příběh válečné výroby, který formoval druhou světovou válku. Máte možnost sledovat seriál, který pozmění vaše chápání 2.světové války. Uvidíte příběh o tom, jak z války vyšli vítězové a poražení. Nezáleží na počtu vojáků, důmyslnosti generálů či odvážné strategii. Válku totiž nelze vyhrát bez dostatku nábojů, letadel, jídla a tanků. Tato válka byla válkou továren.
  Na začátku války není Amerika dostatečně připravena na vzdušný boj. Letectvo Luftwaffe má oproti ní téměř desetiletý náskok. Amerika potřebuje letadla rychle a v nebývale velkém množství. Plán Henryho Forda, s pomocí Alberta Kahna, postavit obří továrnu v Michiganu o rozloze 3,5 milionu čtverečních stop a včetně výrobní linky letadel o délce půl míle.  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.018 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 15:35

  TOPlist