Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Valka v Iraku / Once Upon a Time in Iraq (2020)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 93% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

   Valka v Iraku / Once Upon a Time in Iraq (2020)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 93% Názov: Valka v Iraku / Once Upon a Time in Iraq (2020)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 93% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:6.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-18 Peerov:38 (Seed: 36, Leech: 2)
  Zaner:Dokumentarny,Historicky,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/895596-valka-v-iraku/prehled/
  Dokumentární / Historický / Válečný
  Velká Británie, 2020, 4 h 55 min (Minutáž: 59 min)  Obsah:
  Když v roce 2003 Spojené státy a Velká Británie obsadily Irák, většina pozorovatelů počítala s rychlým vítězstvím. Ale chyba lávky. Tento seriál zásadního významu rekonstruuje naše představy o válce v Iráku: Mapuje účinky války na člověka, její rozhodující chyby a bouřlivé dědictví. Dojemná vyprávění, důležití účastníci a hlediska, která byla dříve opomíjena, to vše obsahuje pestrou směsici pravd. Irácké rodiny, které na vlastní oči viděly vypuknutí války. Vojáci, kteří vynaložili spoustu námahy, aby se ve svých protivnících vyznali. Rodiče sebevražedného atentátníka, kteří zcela zlomeni upadli do hořkého zoufalství. Poznejte i vy tyto osobní, dramatické a tragické příběhy, jež se skrývají v pozadí války utvářející náš moderní svět.


     
     
  MartinZetek, Feeheerov, 1234DURKO, Hebrejec, polda712, Kousek, mimu, foxtools, Reardant, Charlesp, mira999, tibotibo, standaR, vojta229, Jablonka, dlouhyjohn,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 23:33
  sql

  TOPlist