Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Windows 10 Manager 3.0.4 (CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
    Windows 10 Manager 3.0.4 (CZ) Názov: Windows 10 Manager 3.0.4 (CZ) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:16.8 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-03-15 Peerov:7 (Seed: 7, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: Cz,De,En.......
  Licence: KeyGen-Patch
  Minimalní konfigurace: Windows 10/10 64bit  Windows 10 Manager

  Kompletní řešení pro optimalizaci, doladění, opravy a vyčištění systému Windows 10. Windows 10 Manager je nástroj "vše v jednom" speciálně pro Microsoft Windows 10, obsahuje více než čtyřicet různých nástrojů pro optimalizaci, doladění, úklid, zrychlení a opravy Windows 10, pomáhá, aby váš systém pracoval rychleji, odstraní poruchy systému, zvýší jeho stabilitu a bezpečnost, personalizace kopie systému Windows 10, může splnit všechna vaše očekávání.

  Informace o

  Vytváří ručně bod obnovení systému; Získává informace o vašem systému a hardware, pomůže vám zjistit klíče produktů Microsoft, jako jsou Microsoft Windows a Microsoft Office; Zobrazuje a spravuje všechny běžící procesy a jejich vlákna; Centrum oprav pomáhá diagnostikovat a opravit různé systémové problémy; Vyčistí váš systém jedním kliknutím; Průvodce optimalizací je užitečný pro uživatele, kteří jsou s počítači obeznámeni.

  Optimalizátor

  Vylepší váš systém pro zlepšení výkonu a zvýšení rychlosti; Spravuje a konfiguruje spouštěcí nabídku systému Windows podle vašich preferencí; Startup Manager ovládá všechny programy založené na Start kontrol a opraví pokročilé položky Starup k zamezení škodlivým změnám způsobených viry; Řídí a optimalizuje systémové služby a ovladače ke zlepšení výkonnosti; Řídí a optimalizuje naplánované úlohy, aby urychlila váš systém.

  Čistič

  Disk Analyzer může analyzovat a zobrazit využití místa na disku všemi programy, soubory a složkami a zjistit, které zabírají nejvíce místa na disku a zobrazí se i grafem; Vyčistí složky WinSxS a bezpečně sníží velikost úložiště složky; Inteligentní Uninstaller může plně odstranit programy z vašeho systému beze zbytku soubory a položky registru; Pomůže vám čistě odinstalovat aplikace systému Windows z vašeho počítače; Ćistič plochy může analyzovat a přesouvat nepoužívané zástupce, soubory a složky včetně specifikovaných na ploše; Vyhledává a odstraňuje nevyžádané soubory pro ušetření místa na discích a zlepšit jejich výkonnost; Vyhledá a odstraní duplicitní soubory pro ušetření místa na disku; Čistič registru vyhledává v registru, zjišťuje a odstraňuje neplatné položky; Registry Defrag rekonstruuje a reindexuje váš registr pro zkrácení doby přístupu k registru, a proto zlepší odezvu aplikací a eliminnuje chyby a porušení v registru.

  Přizpůsobení

  Přizpůsobí systémové parametry podle vašich preferencí. Přizpůsobí soubory Exploreru, Plochy, hlavního panelu a oznamovací oblasti; Přidá soubory, složky a systémové položky do tohoto počítače a na pracovní plochu; Vytvoří na hlavním panelu položky rychlého spuštění pro odskok do seznamu; Řídí kontextové menu, když klikneme pravým tlačítkem myši na soubor, složku atd; Upraví místní nabídku, která klikneme pravým tlačítkem na Start (zuástupce Win+X); Přizpůsobí vzhled vašeho systému; Upraví a přidá odkazy k vykonání v dialogovém okně Spustit; Vylepší aplikace Windows a moderní nastavení uživatelského rozhraní Microsoftu.

  Zabezpečení

  Vylepší systém, komponenty, UAC (Řízení uživatelských účtů), ověřuje podpisy v nastavení, upravuje různá nastavení a omezuje přístup k jednotkám a programům s cílem zlepšit zabezpečení systému; Chrání vaše citlivé soubory a složky zabezpečení, šifrování souborů, přesun systémových složek na bezpečná místa; Privacy Protector (Ochrana soukromí) zajišťuje soukromí a uchovává citlivé informace v bezpečí tím, že odstraní stopy po nich; Undelete (obnovení) obnovuje odstraněné nebo formátované soubory na logických discích; Zamkne některé funkce systému pro zlepšení bezpečnosti.

  Síť

  Optimalizuje a vylepší vaše internetové připojení a nastavení sítě; Vylepší nastavení rozhraní prohlížeče Microsoft; Přepínačem IP můžete snadno přepínat mezi různými nastaveními sítě; Upraví soubory Hostitele a urychlí surfování na Internetu; Wi-Fi Manažer dokáže zobrazit a spravovat všechny dostupné bezdrátové sítě.

  Různé služby

  Naplánuje úlohy nebo sledování (monitorování), a jejich spouštění; Zobrazuje a spouští užitečnou sbírku nástrojů zabudovanou ve vašem systému Windows; Rozdělí soubor na několik menších souborů nebo je sloučí zpět do původního souboru; Super Copy (super kopírování) je výkonný nástroj pro kopírování souborů nebo automatické zálohování; Snadno upravuje váš registr pomocí funkce Nástroje pro registr.


  What is New

  03/15/2019:
  Windows 10 Manager v3.0.4 released.
  Add the Theme Changer in Visual Customizer, you can change to the light or dark theme automatically.
  Fix the bug in downloading Bing Image.
  Fix the bug that clean invalid MSI in Junk File Cleaner.
  Perfect the functions.  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  stanulak
  Ratio 1.04

  Member+

  16/03/2019 06.56.03
  Odpovedat

  OK , dik , funguje v pohode akorat sem ten keygen musel dat do nainstalovanej slozky a jede to ...

  0
  Waldagang81
  Ratio 0.75

  Clen

  15/03/2019 22.14.31
  Odpovedat

  Vypnout antivir, keygen nakopirovat do slozky s instalovanym programem.

  Dat registr
  Dat patch
  skopirovat si key do schranky
  Dat opet registr (pro jistotu)
  Zapnout program
  Najet o produktu
  Zadas skopirovany key
  Zadas email
  Das AKTIVOVAT

  PROGRAM SE RESTARTUJE A MATE HOTOVO

  p.s. VSE DELAT PRI VYPNUTEM INTERNETU

  1
  stanulak
  Ratio 1.04

  Member+

  15/03/2019 20.38.59
  Odpovedat

  zhodil by sa navod jak to aktivovat

  1
  stanulak
  Ratio 1.04

  Member+

  15/03/2019 20.33.08
  Odpovedat

  Ide to niekomu ?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.028 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 08:22

  TOPlist