Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Wondershare UniConverter v11.7.6.1 & Portable (x86/x64)(2020)(EN) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

    Wondershare UniConverter v11.7.6.1 & Portable (x86/x64)(2020)(EN) Názov: Wondershare UniConverter v11.7.6.1 & Portable (x86/x64)(2020)(EN) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:221.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-06-09 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Wondershare UniConverter Portable v11.7.6.1 (2020) Multilingual

  Obal:

  Popis:

  Wondershare UniConverter Portable je kompletní sada nástrojů pro video, která umožňuje převádět, upravovat, vylepšovat, stahovat, vypalovat, organizovat, zaznamenávat a sledovat video soubory. Převádějte videa do az prakticky jakéhokoli formátu videa tam, s 30x rychlejší konverzní rychlostí.

  Program Wondershare UniConverter (původně Wondershare Video Converter Ultimate) zajistí, že vaše filmy budou všestranné díky jejich okamžité konverzi na AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG. Dokonce převádějte video do formátu 3D a 4K Ultra HD ve velmi rychlých rychlostech. Podporováno a počítáno 159 formátů!

  Vypalování video souborů na disky Blu-Ray, DVD, složky DVD nebo ISO. Stahujte nebo nahrávejte videa z YouTube, Google, Yahoo a dalších webů pro sdílení videa. Převeďte domácí filmy na libovolné video / audio pro přehrávání na jakémkoli zařízení.

  Neustále se přidávají nové formáty, díky čemuž je Wondershare UniConverter Portable nejprůhlednějším video převodníkem na trhu. Užijte si nejnovější přírůstek do VCU v novém formátu videa 4K Ultra HD! Díky 4K si užijte absolutně nejlepší a nejlepší kvalitu obrazu ještě dnes!

  Není třeba více přehrávačů médií. Plně vybavený přehrávač Wondershare podporuje všechny hlavní formáty, dokonce i HD videa a DVD. Užijte si zážitek z kina u vás doma!

  Wondershare UniConverter Portable je překvapivě snadné a zábavné pro rodinné potěšení z médií tím, že vám umožňuje sloučit více souborů do jednoho souboru, klonovat soubor, klipovat jeden soubor do více segmentů, zkrátit délku souboru, oříznout video, upravit video efekt, úprava textového nebo obrazového vodoznaku, přidání titulků, nastavení obrazového a zvukového výstupu, zachycení obrázků ze souborů videa / DVD, přizpůsobení nabídky DVD atd.

  Wondershare UniConverter je také univerzální video sada nástrojů.
  • Opravit metadata videa - Oprava informací o metadatech pro videa.
  • VR Converter - Převod jakéhokoli videa do formátu VR.
  • DVD Copy (Pouze pro Mac) - Přímé kopírování DVD do složky ISO nebo DVD.
  • GIF Maker - Převede video nebo fotografie na obrázek GIF.
  • Odesílání videa do televizoru - Odesílání videí do televizního vysílání jako mediální server.
  • Screen Recorder - Záznam všech činností na ploše pomocí hlasu.

  Streamování vašich médií do televize nemohlo být jednodušší
  Wondershare UniConverter na jedno kliknutí streamuje vaše mediální soubory přímo z počítače do chytré televize nebo na standardní televizi prostřednictvím mediálních streamů, jako je Chromecast (Roku, Apple TV, Xbox 360 nebo PS3). Dokud jsou váš počítač a inteligentní televize nebo streamery připojeny ke stejné síti, bude pro vás fungovat zásuvný modul Wondershare Media Server. Jsou podporovány všechny formáty videa a zvuku. Není třeba externí pevný disk nebo kabel USB. Pojďme bezdrátově!

  Vychutnejte si video s vysokou věrností HEVC / H.265
  Video kodek s vysokou účinností (HEVC) je nástupcem kompresního standardu H.264 a nabízí dvojnásobnou kompresi při zachování stejné vysoké kvality. To znamená, že můžete UHD uložit do zařízení na polovinu normální velikosti souboru!

  Bezchybný zážitek z DVD - kdekoli
  Wondershare UniConverter Portable vám umožňuje převádět je na vysoce kvalitní soubory speciálně optimalizované pro přehrávání na vašich oblíbených zařízeních: iPad, iPhone, Android, Xbox, PlayStation Vita, Nexus, Kindle Fire a mnoho dalších chytrých telefonů, herních systémů a tabletů. Nebo si užijte domácí videa na velké obrazovce. Vytvořte DVD profesionální kvality pro osobní použití z jednoho nebo více souborů s přiloženými šablonami nabídky DVD.

  Stáhněte si video YouTube - jedním kliknutím!
  Při přehrávání videa v kterémkoli hlavním prohlížeči se automaticky objeví tlačítko inteligentního stahování. Jediným kliknutím si můžete video vychutnat kdykoli - bez připojení k internetu. Nebo jej převeďte a sledujte na televizoru, smartphonu nebo jiném zařízení. Kromě toho si můžete stáhnout MP3 MP3 přímo a seznamy videí YouTube v dávkách s vysokou rychlostí. K dispozici je také stahování titulků na YouTube.

  Dokonalá podpora DLNA vestavěná
  Zásuvný modul Wondershare UniConverter Media Server dělá vaše média slušnými na všech zařízeních certifikovaných DLNA. Například mobilní aplikace podporující Xbox 360, Xbox One, PS3 a DLNA, včetně Wondershare Player. S výkonným mediálním serverem mohou být soubory vašeho počítače přístupné na všech druzích platforem, jako jsou telefony, tablety, televizory a další.

  Přenos videa bez kabelu USB
  Wondershare UniConverter vám umožňuje přesouvat videa do zařízení Apple a Android bez použití kabelu USB! Převedená a stažená videa můžete okamžitě přenést do mobilních zařízení prostřednictvím stávající sítě Wi-Fi a ihned si je užít na svém přenosném zařízení.  Tested...testováno...zatím šlape na Microsoft Windows 10 Pro 64 bit!!!


  Postup:

  1. Spusť soubor jako správce -> Wondershare UniConverter.exe
  2. A je hotovo.  Totally clean application no virus detection 0/56..!!!
  Jazyk: EN / Multilingual

  Licence: Shareware / Portable - plná verze

  Přenosný optimalizační pracovní nástroj

  Minimální konfigurace: 10/8/7 / Vista / XP

  Verze programu: v11.7.6.1

  Autor: Wondershare

  Rok vydání: 2020

  mirek1730, polusm, ROMANV1965, KarelBohuslav, Milan-spooky, honzulik, hudrbica, krasty22, casper26, MichalekCze, mihron, calmani, ondrejvaradi, Regens, Martin12376, Jarousak, janicko1979, korfo, Metakom, PETRPOHL55, luky76, yjen,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  3
  petak85
  Ratio 1.37

  Member+

  16/02/2021 14.39.44
  Při načítání flac souborů, velmi pomalý. Načte pouze první soubor a pak se program zasekne. Nějaká rada? K samotné konverzi vůbec nedojde.

  -1
  stanek61
  Ratio 1.29

  Member+

  09/06/2020 10.15.20
  Čeština by nebyla ?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.066 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 04:56
  sql

  TOPlist