Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zradci S01E05 - Den pravdy (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 68% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
    Zradci S01E05 - Den pravdy (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 68% Názov: Zradci S01E05 - Den pravdy (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 68% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:2.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-23 Peerov:14 (Seed: 14, Leech: 0)
  Zaner:Krimi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Cz
  Titulky: Cz
  Kvalita zvuku: 125 kb/s
  Kvalita videa: 6 000 kb/s
  Rok vydání: 2020
  Žánr: Krimi / Thriller
  https://www.csfd.cz/film/616982-zradci/prehled/  Blažek je mrtvý a Petra (L. Krobotová) musí učinit rozhodnutí. Bude krýt Davida (C. Dobrý), Blažkova tajného informátora, nebo ne? Pokud bude věřit Blažkovým podezřením, je mezi policisty někdo, kdo donáší mafii informace. V takovém případě by odhalení Davidovy identity znamenalo konec nadějí na rozkrytí celého gangu. Petra ale v takovém případě musí postupovat proti platným policejním regulím, riskuje svoji kariéru a možná dokonce bezpečnost svých kolegů. David na druhé straně nemá na vybranou. Musí udělat to, co po něm chce policajtka, která ho kontaktovala a která představuje naději i nebezpečí zároveň. Může jí věřit? A věří ona jemu, že Blažka nezabil? Má ještě šanci se z toho všeho dostat?

  ...

  ONLINE

  1. serie


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 20:51

  TOPlist