Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

2 zbrane / 2 Guns (2013)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 69% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  2 zbrane / 2 Guns (2013)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 69% Názov:2 zbrane / 2 Guns (2013)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 69% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:7.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-01 Peerov:14 (Seed: 14, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Komedie,Krimi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Robert „Bobby“ Beans a Michael „Stig“ Stigman jsou na hranici mezi USA a Mexikem zastaveni a vyslýcháni protidrogovým oddělením, protože se setkali s drogovým bossem Papim v Mexiku. Stig netuší, že Bobby je tajným agentem protidrogového. Bobby ssdělí vému nadřízenému Jessupovi, že se mu nepodařilo získat od Papiho kokain, který chtějí použít k jeho zatčení. Na základě Jessupových příkazů se Bobby rozhodne zůstat v utajení a pomáhat Stigovi vyloupit banku, kde má Papi tři miliony dolarů. Jsou v trezoru banky v Tres Cruces v Texasu. Chtějí ho dostat za praní špinavých peněz. Bobby si myslí, že Stig je obyčejný lump, a tak slíbí své kolegyni Deb, že akci provede. Deb je jeho bývalá milenka. Stig má také schůzku – se svým velitelem z Vojenské námořní rozvědky. Také on je agent. Jeho nadřízený, Quincy, nařídí Stigovi, aby po loupeži Bobbyho zabil, peníze totiž chtějí na financování tajných operací. Během loupeže jsou Bobby a Stig překvapeni, když v bance místo očekávaných tří najdou víc než 43 milionů dolarů. Po loupeži Stig plní rozkaz a chce po Bobbym, aby mu peníze nechal. Tasí zbraň, má totiž pocit, že Bobby sahá po své. Poté Bobbyho postřelí a v tu chvíli zjistí, že je to agent DEA. Nechá Bobbyho na poušti a peníze odevzdá Quincymu. Když ten zjistí, že Stig Bobbyho nezabil, pokusí se zlikvidovat Stiga, ale ten unikne...


  Jazyk:  Titulky:
  Žánr:
  Akční / Krimi / Komedie / Thriller / Drama
  Screenshots:


     
       Jedná se o mojí práci do HEVC, včetně přidaných audio stop. Záměrně dávám jen AC-3 stopy, protože vím, že ne všechny TV umí DTS, TrueHD apod., a pokud možno, tak 5.1 je samozřejmost. Pokud není 5.1 stopa ve videu, tak jsem ji nenašel nikde, případně nevyšla.
  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.026 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 10:25
  memcache

  TOPlist