Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

4K Video Downloader Plus 1.2.4.0036 CZ (x64) portable | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  4K Video Downloader Plus 1.2.4.0036 CZ (x64) portable Názov:4K Video Downloader Plus 1.2.4.0036 CZ (x64) portable Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:756.9 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-18 Peerov:30 (Seed: 29, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  4K Video Downloader Plus 1.2.4.0036 CZ (x64) portable  Jazyk: CZ + Multilanguage
  Licence: cracknuto - Professional
  Minimální konfigurace:
  Operační systém: Windows 7/8/10/11  Popis
  4K Video Downloader Plus Úplný přehled4K Video Downloader Plus je výkonná softwarová aplikace, která vám umožňuje stahovat videa z oblíbených webových stránek, jako je YouTube, Vimeo, Facebook a mnoho dalších. Nabízí bezproblémový a uživatelsky přívětivý zážitek, který vám umožní ukládat videa v nejvyšší dostupné kvalitě, včetně úžasného rozlišení 4K. Ať už jste student, profesionál nebo příležitostný video nadšenec, tento nástroj je navržen tak, aby vyhovoval vašim specifickým potřebám stahování.


  Funkce 4K Video Downloader Plus:

  - Stáhněte si celé seznamy skladeb a kanály z YouTube a uložte je ve formátu MP4, MKV, M4A, MP3, FLV, 3G, vygenerujte soubor .m3u pro seznamy skladeb.
  - Stáhněte si video v kvalitě HD 1080p, HD 720p nebo 4K a vychutnejte si video ve vysokém rozlišení na HD TV, iPadu nebo jiných zařízeních.
  - Pokročilé stahování titulků, vyberte, zda chcete mít soubor .srt nebo vložit titulky do video souboru, abyste ho mohli sledovat například na Macu.
  - Aktivujte „Smart Mode“, abyste mohli vybraná nastavení snadno a rychle aplikovat na všechna vaše stahování.
  - Stáhněte si video ve 3D formátu, po analýze videa najdete mezi dostupnými formáty malou speciální ikonu. Je opravdu působivé sledovat živé pořady a kreslené filmy ve 3D.
  - Přihlaste se k odběru kanálů YouTube v aplikaci 4K Video Downloader a nová videa se automaticky stáhnou do vašeho počítače hned poté, co je vlastník nahraje na kanál.
  - Podpora 360° videí – videí, která byla vytvořena kamerou, která současně zaznamenává všech 360 stupňů scény, změňte úhel pohledu přetažením videa myší a užijte si tuto ohromující novinku!
  - Stáhněte si vložená videa z YouTube z libovolných webových stránek, stačí zkopírovat/vložit odkaz a program najde zdroj stahování.
  - Stahujte video a audio z Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook a DailyMotion.
  - Použijte 4K Video Downloader na svém PC, Macu nebo Linuxu, nezáleží na tom, jaký OS preferujete.  Tento program je kombinací programů - 4K YouTube to MP3 + 4K Video Downloader - Stahuje jak video tak i audio  Program spouštět jako Správce PC (4K Video Downloader Plus.exe)  Mám odzkoušeno na Win 10 Home CZ (x64)  Seed bodíky vždy potěší  jardakol, Delem, llebo4, PeJOBr, valehrach, amonre2,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Delem
  Ratio 37.06

  Member+

  18/09/2023 19.07.38
  Funguje bezvadně, díky


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.279 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:59
  memcache

  TOPlist