Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

8 zen / 8 femmes (2002)(CZ)[1080p][BDrip] = CSFD 75% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  8 zen / 8 femmes (2002)(CZ)[1080p][BDrip] = CSFD 75% Názov:8 zen / 8 femmes (2002)(CZ)[1080p][BDrip] = CSFD 75% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-30 Peerov:17 (Seed: 17, Leech: 0)
  Zaner:Komedie,Krimi,Muzikal,Mysteriozni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  8 žen ∕ 8 femmes

  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ forced
  Délka: 106 min
  Rok: 2002

  ČSFD  Ve velkém francouzském buržoazním domě na sněhem odříznuté samotě začíná drama - pán domu je ráno nalezen s dýkou v zádech. Vražedkyně je nejspíš mezi 8 ženami, které se pohybovaly v jeho blízkosti. Byla to dominantní manželka Gaby? Jeho přísná staropanenská švagrová Augustine? Lakomá tchyně? Půvabná služebná Louisa nebo loajální černošská hospodyně Chanel? Či některá z jeho rozkošných dcer Suzon a Catherine? Případně jeho citlivá sestra Pierrette, která přijela na nečekanou návštěvu? Téměř každá ze zúčastněných měla motiv k vraždě a navíc vyplývají na povrch velmi nepěkné věci ve vzájemných vztazích, týkající se pokrytectví, mamonu i sexuálních choutek.


     
     
  666, svedak, teapel, Hebrejec, Notozjano, pohee, bilk, mLiko, mivap, kandurAlex, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 19:24
  sql

  TOPlist