Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

ABBYY FineReader 15.0.113.3886 Corporate Viacjazycny+Crack | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  ABBYY FineReader 15.0.113.3886 Corporate Viacjazycny+Crack Názov:ABBYY FineReader 15.0.113.3886 Corporate Viacjazycny+Crack Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:462.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-07-30 Peerov:7 (Seed: 7, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  FineReader PDF umožňuje odborníkom maximalizovať efektívnosť digitálneho pracoviska. Vďaka najnovšej technológii OCR založenej na AI ABBYY, FineReader uľahčuje digitalizáciu, načítanie, úpravu, ochranu, zdieľanie a spoluprácu na všetkých druhoch dokumentov v rovnakom pracovnom toku. Teraz sa pracovníci v oblasti informácií môžu ešte viac zamerať na svoje odborné znalosti a menej na administratívne úlohy.
  Program ABBYY FineReader 15 zachováva všetky pôvodné formáty a rozpoznáva tabuľky a grafy s ešte väčšou presnosťou. Spracovanie na pozadí, rýchlejšie načítanie obrázkov a automatizácia jedným kliknutím urobia viac práce, oveľa rýchlejšie, zatiaľ čo nástroje na overenie a úpravy zefektívňujú kontrolu a úpravu výsledkov OCR.
  Okrem toho predbežné spracovanie obrázkov optimalizuje prevod digitálnych obrázkov a nová textová extrakcia ťahá sekcie obsahu na opätovné použitie inde.
  Použite svoj digitálny fotoaparát alebo mobilný telefón ako prenosný „skener“ na zachytenie textu z tlačených dokumentov, kníh a novín. Rovnako ako z bannerov, plagátov a iných médií.

  Potom pomocou aplikácie ABBYY FineReader 15 skonvertujte obrázky z fotoaparátu na elektronické textové súbory na úpravu, archiváciu, vytváranie nových dokumentov a ďalšie účely.
  Upravte naskenovaný dokument alebo obrázok PDF. Úpravy a vytváranie nových dokumentov založených na papierových alebo obrázkových origináloch. Schopnosť FineReadera premeniť dokumenty, aj keď zložité ich rozloženie, na editovateľné súbory vám ušetrí značné množstvo času a námahy.
  Vyhľadávajte a archivujte dokumenty. Aplikácia ABBYY FineReader 14 vám tiež umožňuje transformovať informácie zachytené v papieri alebo obrázkoch na digitálny obsah, ktorý je možné vyhľadať, a je možné ho vyhľadávať.
  Výpis informácií z papierových originálov. Rýchly prístup k obsahu zachytenému v súboroch PDF a skenovaní. Okamžite kopírujte a citujte časti obsahu vrátane textu, tabuliek alebo obrázkov.

  Vlastnosti:
  ÚPRAVA A ORGANIZOVANIE PDF
  Ušetrite čas a námahu jednoduchým a produktívnym používaním a finalizáciou dokumentov. Pracujte s akýmkoľvek dokumentom (či už bol vytvorený digitálne alebo konvertovaný z papiera) rovnakým spôsobom. Pristupujte k textom, tabuľkám a celému rozloženiu PDF a upravujte ich bez ďalších krokov prevodu.

  Zobrazenie, navigácia a usporiadanie súborov PDF
  Prechádzajte stránkami, komentármi a metadátami. Vyberte si pohodlný režim prezerania podľa vašich preferencií pri čítaní. Pridanie, odstránenie, zmena usporiadania, rotácia a orezanie stránok. Zlúčenie dokumentov do jedného dokumentu PDF

  Informácie o opakovanom použití z súborov PDF
  Text a tabuľky môžete extrahovať (kopírovať a prilepovať) priamo z ľubovoľného súboru PDF pri zachovaní formátovania - iba niekoľkými kliknutiami. Skontrolujte a aktualizujte metadáta a overte digitálne podpisy, aby ste zaistili autentickosť a integritu dokumentu.

  Načítanie informácií z ľubovoľného druhu PDF
  Vyhľadajte informácie rýchlo a ľahko, dokonca aj v naskenovaných PDF, pomocou fulltextového vyhľadávania kľúčových slov a záložiek. Po otvorení dokumentu FineReader PDF automaticky zistí dokumenty PDF bez prehľadávania a okamžite použije OCR (Optical Character Recognition), aby ich bolo možné prehľadávať.

  Správa a prispôsobenie dokumentov PDF pre konkrétne pracovné postupy
  Na prispôsobenie súborov PDF vašim pracovným postupom použite vlastné pečiatky, čísla Bates a vodoznaky. Pridajte alebo upravte odkazy, záložky, hlavičky, päty a čísla strán, aby ste zjednodušili navigáciu v dokumente. Zjednodušte vyhľadávanie dokumentov pridaním konkrétnych kľúčových slov do metadát.

  Opätovné použitie informácií z PDF
  Extrahujte (kopírujte a prilepujte) text a tabuľky priamo z ľubovoľného PDF pri zachovaní formátovania - iba niekoľkými kliknutiami. Skontrolujte a aktualizujte metadáta a overte digitálne podpisy, aby ste zaistili autentickosť a integritu dokumentu.

  Úprava a aktualizácia súborov PDF
  Pridajte aktualizácie do predchádzajúcich verzií alebo vytvorte úplne nové dokumenty založené na už existujúcich súboroch PDF. Odseky môžete upravovať alebo pridávať nové; pridávať alebo odstraňovať obrázky; upravovať text vo vnútri tabuliek; a usporiadanie prvkov rozloženia na stránke. S programom FineReader PDF môžete naskenovaný dokument upravovať rovnako ľahko ako digitálne vytvorené PDF.

  Vyplnenie formulárov PDF
  Vyplňte interaktívne polia vo formulároch PDF alebo naskenovaných papierových formulároch a pridajte text na určené miesta. Podpíšte formuláre pomocou faxu alebo digitálnych podpisov.

  mira999,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 06:18

  TOPlist