Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

AVG TuneUp 20.1 Zostavenie 1997 Viacjazycny + licencia | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  AVG TuneUp 20.1 Zostavenie 1997 Viacjazycny + licencia Názov:AVG TuneUp 20.1 Zostavenie 1997 Viacjazycny + licencia Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:133.9 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-08-01 Peerov:7 (Seed: 7, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  AVG PC Tuneup je aplikácia navrhnutá tak, aby vám pomohla udržať počítač vo forme vyčistením súborov, ktoré by mohli spomaliť operačný systém, a optimalizáciou niektorých jeho nastavení. AVG PC Tuneup podobne ako iné softvérové ​​riešenia naladenia PC na trhu prehľadá váš počítač na problémy a opraví ich čo najrýchlejšie. Aplikácia má však pod kapotou omnoho viac dobrôt. Proces počítačového skenovania trvá menej ako minútu, pričom ich stanovenie môže v závislosti od počtu problémov a ich povahy prekročiť 10 minút.
  Obnoví váš počítač na najvyššiu rýchlosť
  Pamätáte si, ako rýchlo váš počítač bežal, keď ste ho dostali? Nielenže vám môžeme pomôcť dostať sa naspäť, ale môžete si tiež vychutnať režim Turbo a uvoľniť ďalší kúsok energie, keď ho potrebujete na prehliadanie, hranie hier a videá.

  Hladšie bežiaci počítač
  Je to trochu ako mať doktora a čističa natrvalo po ruke. Pomôžeme vám nájsť a opraviť medzery a chyby, ktoré spôsobujú problémy s počítačom, a vyčistite ich.

  Predĺži sa výdrž batérie
  Všetci sme tam boli. Ste práve na konci tohto dôležitého dokumentu a vaša batéria zomrie. Teraz môžete zastaviť plytvanie akumulátorom vecami, ktoré nepotrebujete, takže vydrží dlhšie.

  Uvoľňuje cenné miesto na disku
  Všetci máme príliš veľa neporiadkov na našom počítači. Polovicu času nevieme, čo to je, či je to dôležité alebo ako to odstrániť. Váš počítač analyzujeme na všetko nevyžiadané a pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí vám ukážeme, ako sa ho zbaviť. A výsledok? Jeden rýchlejší počítač a viac miesta pre vás.

  Udržuje váš počítač na maximálnom výkone
  Zrýchlenie je všetko v poriadku a dobré, ale nie vtedy, keď to urobí iba raz. Neustále pracujeme na pozadí a neustále aktualizujeme spôsob, akým naladíme, aby váš počítač pracoval vždy najvyššou rýchlosťou.

  Nezanecháva žiadne stopy vašich najdôležitejších súborov
  Stlačením tlačidla Odstrániť nie vždy získate dokonalý pokoj. Stlačte tlačidlo Shredder.

  Poskytuje úplný výkon - automaticky
  Vždy je dobré, keď si musíte pamätať ešte jednu vec. Neustále monitorujeme váš počítač a dáme vám vedieť jeho stav. A dokonca vykonávame bežnú údržbu, keď ste mimo svojho počítača, takže sa tomu nebráni. Čítajte viac

  Jemne vylaďte počítač, aby
  ste dosiahli ešte vyšší výkon Ak ste trochu odborník, nebojte sa. Na jemné doladenie vecí môžete použiť celý rad nástrojov - presne ako ich chcete.

  Uľahčuje optimalizáciu
  Mnohí z nás by nevedeli, kde začať, aby naše počítače fungovali ešte lepšie. Tento problém odstránime tak, že na niekoľko jednoduchých kliknutí poskytneme priame odporúčania a ukážeme, ako na ne.

  Jazyky:
  čínština (tradičná), čínština (zjednodušená), čeština, dánčina, holandčina, angličtina, francúzština, nemčina, indonézština, taliančina, japončina, kórejčina, malajčina, nórčina, poľština, portugalčina (Brazília), portugalčina (Portugalsko), ruština, Slovinčina, španielčina, švédčina a turečtina.

  Drobekk, PeJOBr,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  jackprdel
  Ratio 0.14

  Clen

  13/08/2020 16.04.39

  0
  Archeon
  Ratio 2.17

  Member+

  02/08/2020 17.51.01
  ako to spojazdnit ?

  0
  jackprdel
  Ratio 0.14

  Clen

  02/08/2020 13.07.08


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:13

  TOPlist