Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

AdGuard v7.11.3 (2022) PC | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  AdGuard v7.11.3 (2022) PC Názov:AdGuard v7.11.3 (2022) PC Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:116.5 KB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-12-01 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  AdGuard je jedinečný program, který má všechny potřebné funkce pro nejlepší zážitek z webu. Spojuje nejmodernější blokování reklam na světě, celý modul ochrany soukromí a nástroj pro rodičovskou kontrolu — vše funguje v libovolném prohlížeči nebo aplikaci.

  1) Blokování reklam - AdGuard blokuje všechny druhy reklam. Vyskakovací okna, videoreklamy, bannery a podobně — vše zmizí. Kvůli filtrování na pozadí a kosmetické úpravě, všechno co uvidíte, jsou čisté stránky s obsahem, pro který jste přišli.

  2) Bezpečné prohlížení webu - Ochrana před škodlivou reklamou, podvodnými a nebezpečnými webovými stránkami. AdGuard kontroluje každou stránku s použitím naší databáze pro jakýkoliv škodlivý obsah a blokuje požadavky z potenciálně nebezpečných stránek.

  3) Ochrana soukromí - AdGuard bojuje proti všem slídičům a analytickým systémům, které vás špehují. Program blokuje cookies třetích stran, může skrýt vaši IP adresu a poskytuje řadu dalších funkcí na ochranu vašich osobních údajů.

  4) Rodičovská kontrola - AdGuard chrání vaše děti online. Blokuje přístup k nevhodným webovým stránkám, odstraňuje obscénní materiály z výsledků vyhledávání a poskytuje rodičům přizpůsobitelný seznam zakázaných stránek na vytvoření bezpečného webu pro své děti.

  5) Chraňte svá data - Vše na webu se v současnosti pokouší ukrást vaše údaje. AdGuard má vyhrazený modul, který zabrání tomu, aby se tak stalo.

  6) Skryjte se online - Místo toho, abyste jednoduše skryli svůj online profil, můžete jej změnit tak, aby se zobrazil jako někdo jiný a anonymně prohlížejte.

  Požadavky na systém:
  Operační systém: Windows 7, 8, 8.1, 10
  RAM: Od 512 MB
  Místo na disku: 150 MB
  Podporované prohlížeče: Všechny
  Jazyk: vícejazyčný

  Instalace:
  Stáhněte soubor do libovolného umístění a nainstalujte jej kliknutím na soubor


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  roobin13
  Ratio 0.49

  Clen

  02/12/2022 17.18.54
  načo je to dobré, ked to je len skušobna verzia ?

  0
  Dalnic
  Ratio 266.98

  Member+

  01/12/2022 16.28.24
  Pouze skušební verze. Takže na nic.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.094 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 09:59
  sql

  TOPlist