Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Adobe Photoshop 2020 21.2.1.265 (x64) Multilingual | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Adobe Photoshop 2020 21.2.1.265 (x64) Multilingual Názov:Adobe Photoshop 2020 21.2.1.265 (x64) Multilingual Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:1.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-08-01 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Originalny nazev: Adobe Photoshop 2020 21.2.1.265 (x64) Multilingual
  Rok vydani: 2020
  Jazyk: CZ, RU, EN... multi


  Znovu představte realitu pomocí Photoshopu. Miliony návrhářů, fotografů a umělců z celého světa používají Photoshop k tomu, aby to bylo nemožné. Photoshop udržuje kreativní svět v pohybu - od plakátů po obaly, základní bannery po krásné webové stránky, nezapomenutelná loga až po poutavé ikony. S intuitivními nástroji a snadno použitelnými šablonami mohou i začátečníci udělat něco úžasného.

  Kreativní svět běží na Photoshopu.
  Miliony návrhářů, fotografů a umělců z celého světa používají Photoshop k tomu, aby to bylo nemožné.

  Určeno pro kohokoli, kdo může navrhnout cokoli.
  Photoshop udržuje kreativní svět v pohybu - od plakátů po obaly, základní bannery po krásné webové stránky, nezapomenutelná loga až po poutavé ikony. S intuitivními nástroji a snadno použitelnými šablonami mohou i začátečníci udělat něco úžasného.

  Nejen fotografování. Dech beroucí.
  Ať už hledáte každodenní úpravy nebo úplné transformace, náš grafický designový software nabízí kompletní sadu profesionálních fotografických nástrojů, díky nimž se vaše snímky promění v umělecká díla. Upravte, ořízněte, odstraňte objekty, retušujte a opravujte staré fotografie. Hrajte s barvou, efekty a dalšími a proměňte obyčejné v něco mimořádného.

  Síla štětce.
  Nakreslete a namalujte, co se vám zdá, pomocí nástrojů určených speciálně pro ilustrátory. Malování v dokonale symetrických vzorech. Vyleštěte vzhled s vyhlazením mrtvice. A vytvářejte pomocí tužek, per, značek a štětců, které se cítí skutečné - včetně více než 1 000 od slavného ilustrátora Kyle T. Webstera.

  Režim symetrie
  Malování v dokonalé symetrii s novým režimem, který vám umožní definovat vaše osy a vybrat si z přednastavených vzorů, jako jsou kruhové, radiální, spirály a mandaly.

  Nový zážitek z plnění obsahu
  Vyhrazený pracovní prostor umožňuje vybrat přesné pixely, které se mají použít pro výplně, a Adobe Sensei usnadňuje jejich otáčení, změnu měřítka a zrcadlení.

  Rámový nástroj
  Vytvořte rámečky tvarů nebo textů, které chcete použít jako zástupné symboly na plátně. Přetahováním obrázků vyplňte rámy a budou se přizpůsobovat.

  Co je nového:

  Minimální požadavky:
  - Procesor: Procesor Intel® Core 2 nebo AMD Athlon® 64; Procesor 2 GHz nebo rychlejší
  - Operační systém: Microsoft Windows 10 (64 bit) verze 1703 (Creators Update) a novější
  - RAM 2 GB nebo více RAM (doporučeno 8 GB)
  - Místo na pevném disku: 3,1 GB nebo více volného místa na pevném disku pro 64bitovou instalaci; další volné místo potřebné během instalace (nelze nainstalovat na svazek, který používá systém souborů citlivý na velikost písmen)
  - Rozlišení monitoru: displej 1024 x 768 (doporučeno 1280x800) s 16bitovou barvou a 512 MB nebo více vyhrazeného VRAM; Doporučuje se 2 GB **
  - Požadavky na zrychlení grafického procesoru Systém podporující OpenGL 2.0
  flexar,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:35

  TOPlist