Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Adopt a Highway (2019)[WebRip][1080p] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Adopt a Highway (2019)[WebRip][1080p] Názov:Adopt a Highway (2019)[WebRip][1080p] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:1.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-11-09 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: EN
  Titulky: CZ
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/702364-adopt-a-highway
  Drama
  USA, 2019, 78 min  Obsah:
  Adopt a Highway vypráví příběh Russe Millingse, který byl právě propuštěný z vězení, kde si odpykával dvacet jedna let za držení marihuany. Russ se pokouší přizpůsobit světu, jenž se od jeho pobytu za mřížemi hodně změnil. Jednoho dne za restaurací rychlého občerstvení, kde pracuje jako umývač nádobí, uslyší pláč malého opuštěného miminka, jehož někdo zanechal v popelnici. Russ si nebyl jistý co má dělat a v záchvatu paniky a pocitu laskavosti si uvědomí, že tohle by mohla být šance na jeho vykoupení.Drama napsal dvojník Toma Hardyho Logan Marshall-Green, který se vedle herecké kariéry (Prometheus, Upgrade) vrhnul poprvé na režii. Do role nečekaného tatínka obsadil Ethana Hawkea, jenž ve filmu podle zámořských recenzí předvedl skvělý výkon. Ve vedlejších rolích vystupují Elaine Hendrix (seriál Paradise Lost), Chris Sullivan (seriály The Knick, This Is Us), Betty Gabriel (Uteč, Očista: Volební rok) nebo Anne-Marie Johnson.  ...


  ONLINE

  CZ titulky


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 18:02

  TOPlist