Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Amazing Spider-Man 2 / The Amazing Spider-Man 2 (2014) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 62% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Amazing Spider-Man 2 / The Amazing Spider-Man 2 (2014) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 62% Názov:Amazing Spider-Man 2 / The Amazing Spider-Man 2 (2014) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 62% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:4.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-06-11 Peerov:13 (Seed: 12, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Akční / Dobrodružný / Fantasy
  USA, 2014, 142 min (Special Edition: 165 min)Režie: Marc WebbPředloha: Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)Scénář: Alex KurtzmanRoberto OrciJeff PinknerKamera: Dan MindelHudba: Hans ZimmerPharrell WilliamsJohnny MarrSteve Mazzaro (více)Hrají: Andrew GarfieldEmma StoneJamie FoxxDane DeHaanColm FeoreFelicity JonesPaul GiamattiSally FieldMárton CsókásLouis CancelmiMax Charles (více)Produkce: Avi AradMatthew TolmachCasting: Francine MaislerStřih: Pietro ScaliaZvuk: David GiammarcoPaul MasseyAddison TeagueScénografie: Mark FriedbergMasky: Ve NeillJohn Caglione, Jr.Sarah RubanoPeter MontagnaTami LaneHoward BergerLaLette LittlejohnKetty GonzalezJasen Joseph SicaKostýmy: Deborah L. Scott

  Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp. (Falcon)


     
     

     ONLINE  xdrobekx, RyanFOOD, Syndula,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.074 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:17
  sql

  TOPlist