Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ashampoo Burning Studio 23.0.11 Multilingual | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ashampoo Burning Studio 23.0.11 Multilingual Názov:Ashampoo Burning Studio 23.0.11 Multilingual Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:176.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-10 Peerov:15 (Seed: 15, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk : CZ (Mult)
  Licence : Crack (přibalený návod)

  Získejte nejlepší vypalovací software pro váš počítač! Nové Ashampoo Burning Studio 23 je pohodlný způsob, jak bezpečně vypalovat data, kopírovat disky CD, DVD a Blu-ray bez námahy a poskytuje vám přístup k řadě špičkových multimediálních funkcí. Vytvářejte své vlastní filmy a prezentace, upravujte stávající disky nebo vytvářejte video disky s animovanými nabídkami. Extrahujte zvuk z hudebních disků CD, okamžitě zálohujte soubory, a když už jste u toho, vytvořte dokonalé obaly pro své projekty! Zapište důležitá data na jakýkoli disk pomocí výkonné komprese a ochrany heslem a rozlučte se se ztrátou dat. Připravte se na zcela nové Burning Studio!

  Přehled výhod:
  Vypalujte, kopírujte a zálohujte data s nepřekonatelně snadným použitím
  Vytvářejte, stříhejte a vypalujte vysoce kvalitní filmy
  Vaše vzpomínky na fotografie jako nádherné prezentace
  Vytvářejte a vypalujte zvukové disky s kompletními kryty
  Moderní dekodér H.265 pro ohromující kvalitu videa
  Chytré plány zálohování pro spolehlivé zálohování dat
  Dokonale uspořádané skladby v nejlepším formátu pro vaše autorádio

  Připraveno pro H.265–HEVC ready!
  Kodeky jsou mízou multimediálních projektů – a Ashampoo® Burning Studio 22 přichází s novou hvězdou: H.265 (také nazývanou HEVC). Tento kodek nabízí stejnou kvalitu, ale o 50 % vyšší míru komprese dat ve srovnání s jeho předchůdcem! Využijte výhody moderních kodérů a bez námahy zpracujte své H.265 záběry, např. natočené digitálním fotoaparátem, mobilním telefonem nebo akční kamerou!

  Bleskově rychlý přístup k funkcím
  Burning Studio si získalo mnoho příznivců díky přehledné struktuře menu a možnostem rychlého přístupu. Ale věci mohou jít ještě rychleji: Vyberte si svůj oblíbený modul a vytvořte zástupce na ploše pro okamžitý přístup. Každý jednotlivý modul je podporován! Navigujte tam, kam potřebujete, během několika sekund – a jediným kliknutím!

  Ripujte hudbu pohodlněji díky obalům, metadatům a dalším
  funkcím Ripování disků bylo s Burning Studio vždy velmi pohodlné a snadné. Program automaticky rozpozná obsah CD a automaticky za vás načte vhodná metadata a obaly. Burning Studio 22 zaznamenalo kompletní přepracování této technologie pro lepší rychlost a přesné shody, od obalů po umělce, názvy titulů a další. Je to zatím nejrychlejší a nejpohodlnější funkce ripování ze všech Burning Studio!

  Údržba produktu, na které záleží
  Informační technologie podléhají neustálým změnám, včetně operačních systémů, formátů souborů a hardwaru. Z tohoto důvodu jsme aktualizovali a přepracovali základy Ashampoo® Burning Studio 22. Postupy vypalování a konverze byly pečlivě prozkoumány, zkontrolovány a vyladěny k dokonalosti. Bylo také přidáno více než 200 profilů autorádia spolu s mnoha multimediálními vylepšeními. A nezapomeňte na vizuální stránku: Toto je zatím nejlépe vypadající Burning Studio!

  Vytvářejte snadno své vlastní filmy a prezentace
  S Burning Studio 22 neexistuje žádné omezení, co můžete dělat! Vystřihněte své filmy a přidejte úvodní a závěrečná videa pouhými několika kliknutími. Nesprávně zarovnaná videa lze nyní okamžitě otočit. Titulky vám pomohou doručit vaši zprávu a připravená témata nebo vlastní grafika poskytují tolik žádaný lesk. Ohromte své přátele a rodinu ohromujícími prezentacemi s hudbou na pozadí a proměňte své vzácné vzpomínky ve vizuální mistrovské dílo. Nový dekodér H.265 poskytuje ještě větší flexibilitu, pokud jde o vytváření vysoce kvalitních projektů. Rodinná oslava, pracovní událost nebo dovolená, s tímto spalovacím programem jsou skvělé výsledky zaručeny!

  Nejlepší plán pro bezpečné zálohování
  Ukládáte své soubory do cloudu? Proč si nenechat své soubory doma a nevypálit je na CD, DVD nebo Blu-ray? Praktické plány zálohování v Burning Studio 21 udělají těžkou práci za vás. Je tak snadné lokálně zálohovat důležitá data a program vám dokonce může připomenout, kdy je třeba provést další zálohu! Správa záloh je stejně přímočará díky obnově a aktualizacím archivů jedním kliknutím. Jednodušší už to být nemůže! A nebojte se, pokud se vaše soubory nevejdou na jeden disk. Naše technologie rozprostření disku se o to postará a automaticky rozloží vaše archivy na více svazků spolu s kompresí a ochranou heslem pro větší zabezpečení!

  Zvuk pro vaši hudbu a audioknihy ve vašem autě
  Při vypalování disků pro vaše autorádio je výběr správného formátu zásadní, jinak ztratíte pořadí skladeb nebo skončíte s diskem, který nelze přehrát. Nové Burning Studio tuto noční můru ukončí! Díky více než 1800 předvolbám a profilům pro všechna běžná autorádia budou vaše disky na jakémkoli zařízení fungovat tak, jak očekáváte. Program také podporuje emulátory multidiskových CD přehrávačů a jak funkcionalitu ekvalizéru, tak normalizaci. Skladba nebo audiokniha, Burning Studio nabízí nejlepší zážitek z poslechu vašich skladeb na cestách – a ve správném pořadí!

  Šíleně jednoduchý způsob, jak ripovat CD a vypalovat zvukové soubory
  Potřebujete extrahovat zvuk z vašich hudebních CD? Chytrá funkce ripování disku v Ashampoo® Burning Studio extrahuje zvuk z hudebního disku během několika minut! Umělec a žánr jsou rozpoznány automaticky, není potřeba ruční zadávání. Proměňte audio CD na vysoce kvalitní audio soubory se smysluplnými názvy souborů a vyberte si z řady různých formátů! Přirozeně pak můžete své soubory přeměnit na hudební disky spolu s ekvalizérem a úpravami hlasitosti pro ještě lepší zvukový zážitek a přidat vlastní návrhy obalů. To zní dobře? To je!

  Rychlá cesta k dokončeným filmovým projektům
  Ashampoo® Burning Studio nabízí pro každý projekt krátkou cestu k úspěchu. Když jde o čas, stačí jen několik kliknutí, abyste spojili obrázky a videa s vhodnou hudbou a vytvořili filmy. Není potřeba sáhodlouhé procházení menu a žádná další manuální práce. V případě potřeby můžete ručně upravit přechody obrázků a dobu zobrazení pro extra individualitu – jinak stačí ještě jedno kliknutí a máte hotovo!

  Správný formát pro jakýkoli film!
  Vytváření a vypalování filmů pomocí počítače je jednou ze silných stránek Ashampoo® Burning Studio! Aby byly filmy kompatibilní s maloobchodními přehrávači, je nutné je převést do vhodného formátu. Burning Studio vám nabízí MPEG4, H.265 a AAC spolu se zvukovými formáty jako MP3, WMA, OGG a dalšími. Vypalte vše, od jednoduchých nahrávek z mobilního telefonu až po ambiciózní amatérské filmy, bezpečně a stylově s Burning Studio!

  Obnovte data z povrchově poškozených disků – díky ochraně proti poškrábání
  Osvědčená technologie ochrany proti poškrábání zajišťuje, že vaše data zůstanou v bezpečí. Škrábance mohou způsobit, že povrch disku je nečitelný a soubory nelze obnovit. Ashampoo Burning Studio 21 odstraňuje hrůzu ze škrábanců rozšířením více kopií vašich dat na disk spolu s nástrojem pro nouzové obnovení! Tímto způsobem můžete stále obnovit své nepostradatelné soubory a vzácné vzpomínky, pokud by se disk někdy poškrábal.

  Zpracovávejte obrazy disků jako ISO nebo CUE/BIN bez námahy
  Práce s obrazy disků jako ISO, CUE/BIN nebo naším vlastním ASHDISC je pro profesionály samozřejmostí. Ashampoo® Burning Studio poskytuje bezproblémovou podporu pro všechny tyto formáty. Snadno vytvářejte, kopírujte, vypalujte a procházejte obrazy disků a užívejte si vestavěný náhled obrázků. Vytváření diskových obrazů je přirozeně bezproblémové a vše, jen ne časově náročné.

  Vytvářejte dokonalé obaly a kresby pro jakýkoli disk
  Vytváření obalů a intarzií bylo vždy silnou stránkou Burning Studio. Intuitivní nabídka Start vás navede správným směrem a umožní vám okamžitě vybrat své oblíbené snímky. Poté je to krok za krokem k hotovému krytu. Chcete-li ušetřit čas a námahu, funkce importu vám pomůže analyzovat váš disk a automaticky stáhne požadovaná metadata z internetu a v případě potřeby pro vás vytvoří vhodný seznam skladeb. Ať už potřebujete rychle vyrobit kryt nebo navrhnout svůj vlastní od základu, nebudete zklamáni!
  HECHO, mimu, PeJOBr, pepa49, radossodar, najytus, hajan, gurzi, Jozef017, Premca, Olušek, ferik14, archibald33, oldo28, SAC1152, cakkarel, nemejuze, Rojak, milanski51, Leex007, fisi323,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  takac1984
  Ratio 4.43

  VIP

  11/09/2022 05.50.37
  nejde nainstalovat chce zkušební klíč a patch je vir a mažemy ho


  --------------
  >> 11/09/2022 06.11.54
  UPLOADER: musíš ho povolit ve firewall každý crack je vir  


  --------------
  >> 14/09/2022 11.36.15
  A01: Nejlepší je použití preaktivované verze. tj, již upravené instalačky programu. Na sk torrent se zde již taková nachází.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.029 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 07:01
  sql

  TOPlist