Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ashampoo PDF Pro v.2.0.5 (CZ/SK) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ashampoo PDF Pro v.2.0.5 (CZ/SK) Názov:Ashampoo PDF Pro v.2.0.5 (CZ/SK) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:298.1 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-12-03 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Rok vydani: 2019
  Jazyk: Cz,Sk,De,En,Hu....
  Licence: Patch
  Verze: 2.0.5
  Minimalní konfigurace: Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

  Ashampoo PDF Pro 2 je program pro kompletní správu a upravování PDF souborů. Program má vše, co potřebujete k vytváření, konvertování, upravování a ochraně vašich souborů. Vytvořte soubory s ideální velikostí, aby byly čitelné na jakémkoliv zařízení. Použijte šifrování k ochraně vašich dat, kdykoliv potřebujete. Vaše PDF jsou nyní upravitelná jako dokumenty Word.

  Podívejte se na přehled funkcí a vylepšení programu Ashampoo PDF Pro 2

  Klíčové vlastnosti:
  -Tvorba a úpravy interaktivních formulářů
  -Porovnání dvou PDF souborů
  -Nová funkce snapshot pro perfektní PDF screenshoty
  -Upravování obrázků přímo v PDF
  -Nové možnosti číslování
  -Najděte a nahraďte barvy v dokumentech
  -Rozdělování souborů PDF na menší dokumenty s vlastním číslováním
  -Podpora PDF 1.4 pro zpětnou kompatibilitu
  -Nové a zjednodušené dialogové okno pro formátování textu
  -Nové okno pro rychlý přístup k nastavení písmen, řádků a odstavců
  -Nahrazení fontů dokumentu pro snadnější výměnu soborů s jinými PDF programy
  -Nová struktura menu pro snadné ovládání
  -Nový panel nástrojů s naposledy používanými operacemi
  -Nová funkce automatické opravy

  Perfektní formuláře
  Nejenže Ashampoo PDF umožňuje vyplnění interaktivních formulářů, ale také podporuje formáty těch nejčastěji používaných v PDF, které používají např. různé vládní agentury a organizace. Ušetřete čas a vyplňte si formulář pohodlně na vašem počítači, bez nutnosti ho nejdříve tisknout a pak vyplňovat ručně.

  Porovnání PDF
  Nová funkce side-by-side umožňuje rychle porovnat dva PDF dokumenty vedle sebe se synchronizovaným skrolováním. Tato funkce je užitečná zejména při překladech nebo při procházení revizí dokumentů stejného souboru. Jedno kliknutí odhalí i ty nejmenší změny.

  Tvořte snímky
  Chcete zachytit část dokumentu ve formátu obrázku? Nový nástroj pro tvorbu snímků dokáže snadno a rychle zachytit jakoukoli část dokumentu pomocí vlastních formátů, rozlišení a hloubky barev, včetně podpory alfa kanálů.

  Praktické číslování
  Potřebujete přidat číslování, data, časové razítko do několika PDF souborů jako jsou například různé faktury? Díky nové funkci číslování umožňuje zpracovat libovolný počet souborů nebo celých složek a přidávat číslování, záhlaví, zápatí a časová razítka.

  Bezproblémová úprava obrázků
  Jistě to znáte, potřebujete upravit obrázek, který je vložený do PDF. Obvykle musíte obrázek vyexportovat a otevřít v externím editoru, uložit změny a opět importovat do PDF. S Ashampoo PDF Pro můžete otevřít obrázek přímo z PDF, uložit změny a Ashampoo PDF Pro se Vás zeptá, zda chcete změny použít i v PDF.

  Upravujte PDF soubory stejně pohodlně, jako dokumenty Word
  Díky aplikaci Ashampoo PDF je vytváření, úpravy a komentování dokumentů PDF stejně snadné jako jejich exportování pro další zpracování v Microsoft Word nebo jiných aplikacích. Ashampoo PDF vždy poskytuje vynikající výsledky – ať už pracujete s textem a obrázky, nahrazujete písma, upravujete rozvržení nebo upravujete stránky v dokumentu.

  Nekopírujte – konvertujte - editujte dokumenty v MS Word nebo v jiných formátech
  Ashampoo PDF konvertuje vaše PDF soubory do textových dokumentů, které jsou upravitelné v MS Office nebo Ashampoo Office. Podporuje také formáty HTML, EPUB, JPG nebo RTF. PDF Professional dále také podporuje optické rozpoznávání znaků – konvertovat tak můžete vaše oskenované dokumenty do upravitelné podoby.

  Vestavěná kontrola textu a kontrola pravopisu
  Ashampoo PDF umožňuje upravovat, přidávat, mazat a formátovat celé odstavce nebo stránky textu. Zabudovaný záznamník změn vyznačí všechny úpravy, které jste provedli, pro jednoduchou revizi. Kontrola pravopisu se vypořádá s překlepy a automatické dělení slov zajistí i dobrý vzhled textu.

  Uspořádejte stránky v dokumentu
  Kontrola dokumentů nikdy nebyla jednodušší. Přeskupujte, mažte, vyjímejte a otáčejte jednotlivé stránky, jak se vám zlíbí. Můžete dokonce vkládat stránky z jiných PDF dokumentů nebo kombinovat několik PDF do jednoho dokumentu.

  Zabudovaný ovladač "PDF printer" pro maximální flexibilitu
  Ashampoo vám umožňuje vytvářet PDF ve vysoké kvalitě a to z jakékoliv aplikace Windows. Jednoduše klikněte na "Print/Tisk" a vyberte virtuální tiskárnu Ashampoo PDF.

  Přidávání poznámek a zvýrazňování
  Ashampoo PDF usnadňuje přidávání poznámek k dokumentům PDF, ilustruje důležité detaily a zvýrazňuje jednotlivé pasáže "značkovacím" nástrojem. Je dodáván s připravenými známkami jako například "Schváleno" nebo "Důvěrné"

  Extrahujte obrázky z PDF
  Vkládejte a upravujte grafiky a výkresy. Práce s nimi je díky Ashampoo PDF velice jednoduchá. Vložte, přesuňte, vyřízněte a upravujte objekty, jak se vám zlíbí. Můžete je dokonce použít jako vodoznak ochraně duševního vlastnictví. Dále je můžete také klonovat pro snadné opětovné použití.

  Nahrazujte jednotlivá slova nebo věty během několika sekund
  Funkce vyhledávání a nahrazování přesahuje rámec jiných aplikací PDf. Kromě textu můžete také rychle upravit i vzhled svých dokumentů. Ashampoo PDF vám umožňuje použít tuto funkci napříč několika dokumenty, např. nahradit nebo aktualizovat hypertextové odkazy a to globálně pro všechny soubory.

  Automatické rozpoznávání textu (OCR)
  Ashampoo PDF Professional přichází s výkonným OCR nástrojem pro rozpoznávání a konvertování snímků do textu. Zvládá tedy převádět naskenované dokumenty do upravitelného textu. Můžete výsledný text upravit a poté ho poslat do Microsoft Wordu pro další úpravy a zpracování.

  128-bit AES šifrování pro vaše dokumenty
  Ashampoo PDF chrání vaše dokumenty díky šifrování 128-bit AES. Brání tak v otevření, upravovaní nebo v tisknutí. Vy rozhodnete, co budou moci čtenáři s vaším PDF udělat.

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  STAPUT
  Ratio 2.77

  Member+

  08/12/2019 12.19.43
  Virus tam nie je .
  Ale rád by som sa pohol s tou slovenčinou.
  Uploader !

  0
  Gain
  Ratio 0.6

  Clen

  06/12/2019 21.26.16
  Patch je zavirovanej,až hanba.Vir detekoval mimo jné i BitDefender a to už je co říct.

  0
  oliver30
  Ratio 0.57

  Clen

  03/12/2019 20.43.42
  ako tam dam slovensky jazyk


  --------------
  >> 04/12/2019 15.18.53
  STAPUT: Tiež by som rád vedel.Po inštalácií zmizol SK a ostala nemčina


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 12:01

  TOPlist