Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Auslogics Driver Updater 1.24.0.1 Viacjazycny | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Auslogics Driver Updater 1.24.0.1 Viacjazycny Názov:Auslogics Driver Updater 1.24.0.1 Viacjazycny Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:12.2 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-07-31 Peerov:3 (Seed: 2, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Aktualizujte všetky ovládače na vašom PC jedným kliknutím, aby ste predišli konfliktom zariadení a zabezpečili hladkú prevádzku hardvéru! Aktualizátor ovládačov je bezpečný, rýchly a intuitívny nástroj.
  Čo robí Driver Updater?

  Problém: Vo vašom systéme môže byť hardvér alebo zariadenia, ktoré občas vyvolávajú červené vlajky, a to z dôvodu problémov s kompatibilitou alebo zastaralých funkcií. Niektoré zariadenia nemusia vôbec fungovať alebo môžete mať problémy s nastavením tlačiarne, skenera alebo iného externého zariadenia tak, ako má.

  Riešenie: Aktualizátor ovládačov skontroluje váš počítač z hľadiska možných problémov s ovládačmi, poskytne vám správu o zastaraných alebo chýbajúcich ovládačoch, ktoré zistí, a umožní vám ich rýchlo aktualizovať na najnovšie verzie odporúčané výrobcom.

  Prečo Driver Updater?

  Šetrí
  váš čas Všetky ovládače môžete aktualizovať jedným kliknutím v porovnaní s manuálnym vyhľadaním správnej aktualizácie pre každý z vašich ovládačov na webe.

  Zabezpečuje kompatibilitu
  Na váš počítač sa stiahnu a nainštalujú iba oficiálne verzie ovládačov vyrobené špeciálne pre váš typ a model zariadenia. Zálohy

  pre bezpečnosť
  Zálohy sa vytvárajú pred aktualizáciou ovládačov, takže ak sa vám nepáči aktualizovaná verzia, môžete sa kedykoľvek vrátiť k predchádzajúcej verzii ovládačov.

  Priemyselne uznávaná kvalita
  Exkluzívna auslogická technológia sa osvedčila ako bezpečná a účinná pri viacerých testoch, ktoré používajú výrobcovia počítačov a odporúčajú odborníci.

  harmas3, mirek1730, mira999,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  harmas3
  Ratio 5.16

  Member+

  31/07/2020 21.32.45
  škoda že to nemá sk ani cz


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 06:39

  TOPlist