Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Auslogics Registry Cleaner Professional 8.5.0.1 Viacjazycny | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Auslogics Registry Cleaner Professional 8.5.0.1 Viacjazycny Názov:Auslogics Registry Cleaner Professional 8.5.0.1 Viacjazycny Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:15.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-07-31 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Auslogics Registry Cleaner je nástroj, ktorý poskytuje používateľom výkonný a ľahko použiteľný nástroj na čistenie systémového registra od neplatných alebo nepoužitých položiek v 32-bitových a 64-bitových operačných systémoch Microsoft Windows.

  Auslogics Registry Cleaner je dobrá voľba pre domácich používateľov, ktorí sú oboznámení s registrom Windows. Táto bezplatná aplikácia funguje rýchlo a spoľahlivo, s dobrými funkciami zálohovania a obnovy v kombinácii s návodom pre používateľa.

  Registry Cleaner vyčistí, opraví a optimalizuje váš register Windows, aby odstránil chyby a zlyhania a obnovil hladkú a stabilnú prevádzku, takže váš počítač vám prestane dávať bolesti hlavy a bude opäť použiteľný.

  Odstráni zvyšky odinštalovaného softvéru
  Nemusí to byť vaša chyba, pretože často je chybne napísaný softvérový kód, ktorý nezabezpečuje čisté odinštalovanie. Auslogics Registry Cleaner je najlepší nástroj na vyčistenie kľúčov registra, ktoré zostali po odinštalovaných aplikáciách.

  Poskytuje úplnú kontrolu
  Môžete skontrolovať položky databázy Registry, ktoré program zistil, že sú poškodené, a vylúčiť všetky položky, ktoré si chcete z akéhokoľvek dôvodu ponechať.

  Priemyselne uznávaná kvalita
  Exkluzívna auslogická technológia sa osvedčila ako bezpečná a účinná pri viacerých testoch, ktoré používajú výrobcovia počítačov a odporúčajú odborníci.

  https://www.auslogics.com/en/


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.019 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:02

  TOPlist