Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Austin Powers 1-3 (1997-2002)(CZ/EN)(1080p)(BD-Rip a 2x Web-DL) = CSFD 61% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Austin Powers 1-3 (1997-2002)(CZ/EN)(1080p)(BD-Rip a 2x Web-DL) = CSFD 61% Názov:Austin Powers 1-3 (1997-2002)(CZ/EN)(1080p)(BD-Rip a 2x Web-DL) = CSFD 61% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:14.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-27 Peerov:15 (Seed: 15, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Austin Powers: Špionátor / Austin Powers: International Man of Mystery (1997)(BD-Rip)  Jazyk: CZ/EN
  Titulky: CZ/EN
  Komedie / Akční / Dobrodružný
  USA / Německo, 1997, 94 min

  http://www.csfd.cz/film/17808-austin-powers-spionator/

  Děj této komedie začíná v podzemním bunkru dr. Zloducha v Las Vegas - sešli se tu největší zabijáci na světě, aby se poradili, jak zlikvidovat britského agenta a zároveň světově uznávaného fotografa Austina Powerse. Ten zatím s pomocí své spolupracovnice paní Kensingtonové prchá před šílenými davy svých obdivovatelek. Jeho dalším úkolem je akce v klubu, kde se údajně chystá řádit dr. Zloduch. Tomu se však podaří uniknout tak, že se nechá zmrazit, a zřejmě hodlá ve své činnosti pokračovat v budoucnosti. Austin se proto rozhodne ho následovat. Po třiceti letech jsou oživeni. Austinovi bude nadále asistovat dcera paní Kensingtonové, půvabná mladá Vanessa. Přestože mezi nimi není právě soulad, musejí vytvořit sehraný tým a zabránit oživlému Zloduchovi v jeho spádech..

     
     

  Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999)(Web-DL)  Jazyk: CZ/EN
  Titulky: CZ/EN
  Komedie / Akční / Dobrodružný
  USA, 1999, 95 min

  http://www.csfd.cz/film/15739-austin-powers-spion-ktery-me-vojel/

  Austin Powers je na první pohled londýňský floutek, obklopený krásnými ženami, ale v noci pracuje jako tajný agent, připravený zasáhnout na Středním východě, v zamrzlé ruské tundře nebo v podzemí Východního Berlína. Austin nikdy neodmítl žádnou misi, a co je hlavní, nikdy nezmeškal následující party. Teď se musí nechat na 30 let zmrazit, aby porazil zákeřného zločince, který vydírá svět. S krásnou pomocnicí musí proniknout do zločineckého centra, odkud se jim s pomocí zubní protézy a zubní pasty podaří uniknout, ale ještě musí porazit ženské roboty v minisukních. Na této nebezpečné misi se musí Austin vypořádat se svojí sexualitou, která zaspala třicet let, a získat lásku krásné pomocnice.

   


     
     

  Austin Powers - Goldmember / Austin Powers in Goldmember (2002)(Web-DL)  Jazyk: CZ/EN
  Titulky: CZ/EN
  Komedie / Akční / Dobrodružný
  USA, 2002, 94 min

  http://www.csfd.cz/film/17770-austin-powers-goldmember/

  Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona..


   


     
     

  Austin Powers: Špionátor / Austin Powers: International Man of Mystery (1997)
  Austin Powers: Špion, který mě vojel / Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999)
  Austin Powers - Goldmember / Austin Powers in Goldmember (2002)  llebo4, pupiksk, Liška4444, lubomirhruska, Jooozef, TOGURO80, Trismegistos, lessyen, Mirou, pihjzgff,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  lessyen
  Ratio 690.11

  Member+

  27/09/2022 21.29.13
  skvělá práce!!!!

  0
  jajo161
  Ratio 2.02

  Member+

  27/09/2022 18.43.06
  wau!!!


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.033 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 15:45
  memcache

  TOPlist