Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Avast Driver Updater 2.5.9 Viacjazycny+Crack | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Avast Driver Updater 2.5.9 Viacjazycny+Crack Názov:Avast Driver Updater 2.5.9 Viacjazycny+Crack Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:42.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-08-02 Peerov:6 (Seed: 5, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Avast Driver Updater Scan, riešenie pre PC ovládače pre vylepšený výkon a konektivitu, aktualizujte a opravujte vaše ovládače tak, aby váš počítač fungoval tak, ako by mal tlačiť, skenovať a importovať súbory. Prehrávajte krištáľovo čisté videá a uskutočňujte hlasové hovory bez praskania. Aplikácia Avast Driver Updater automaticky skenuje a aktualizuje ovládače, aby sa znížili a predišlo problémom s: • tlačiarňami a skenermi, • fotografiami a videokamerami, • slúchadlami a reproduktormi, • myšou a klávesnicami, • monitormi a smerovačmi Wifi, • a ďalšími externými zariadeniami. Menej zamrznutia a zlyhania.

  Nikto nemá radi modrú obrazovku. Naše inteligentné skenovanie zisťuje nefunkčné alebo zastarané ovládače a opravuje ich tak, aby sa znížilo zamrznutie počítača, zlyhania a chyby, problémy s pripojením, problémy s myšou a tlačiarňou a ďalšie.

  Ostrejšia grafika. Zobraziť všetko
  Vychutnajte si lepšie obrázky a grafiku. Hľadáme nové grafické ovládače v reálnom čase, aby sme vám poskytli plynulejšie hranie hier, streamovanie videa a úpravu médií. Chceš hrať? Testy preukázali až 100% zvýšenie obnovovacej frekvencie iba aktualizáciou grafických ovládačov Nvidia.

  Bohatší zvuk. Zase to
  Udržiavame vaše ovládače zvukových údajov aktualizované, aby vaša kvalita zvuku stúpala a nie praskala. To znamená aj jasnejšie a bezproblémové hlasové hovory, takže môžete konverzáciu udržať v chode.

  Váš riešič problémov s jedným ovládačom na jedno kliknutie
  Ovládače rozbité alebo chýbajúce po aktualizácii OS? Stratili ste inštalačné CD? Žiaden problém. Naša dynamická online databáza ovládačov prehľadáva v reálnom čase, takže vždy získate najnovšie ovládače. Navyše ich nainštalujeme jeden po druhom, takže existuje menšie riziko konfliktov hardvéru.

  Nabitý funkciami:
  • Automaticky prehľadá celý počítač pre skorumpovanej, nezvestných a zastarané ovládače
  • kontrola viac než 127.000 ovládačov hardvéru
  • Preverovanie v reálnom čase pre aktualizácie latests, zakaždým
  • buduje a udržuje svoj jedinečný profil PC pre rýchly prístup k ovládačom Potrebujete
  • Zálohuje ovládače, ktoré vám pomôžu obnoviť nechcené zmeny.
  • Zabraňuje problémom s hardvérom pri zmenšenej inštalácii.

  Menej zamrznutia a zlyhania.
  Nikto nemá radi modrú obrazovku. Naše inteligentné skenovanie zistí chybné alebo zastarané ovládače a opraví ich tak, aby sa znížilo zamrznutie počítača, zlyhania a chyby, problémy s pripojením, problémy s myšou a tlačiarňou a ďalšie.

  Jasnejšia grafika.
  Vychutnajte si tie najlepšie obrázky a grafiku. Nové grafické ovládače skenujeme v reálnom čase, aby sme zaistili plynulejšie hranie hier, streamovanie videa a úpravu médií. Chceš sa hrať? Testy preukázali až 100% zvýšenie snímkovej frekvencie iba aktualizáciou grafických ovládačov Nvidia.

  Bohatší zvuk.
  Neustále aktualizujeme vaše zvukové ovládače, aby sme zaistili, že vaša kvalita zvuku bude klesať a nie praskať. To znamená jasnejšie hlasové hovory bez zbytočných plôch, aby ste mohli stále hovoriť.

  Oprava jedným kliknutím
  Ovládače sú po aktualizácii OS poškodené alebo chýbajú? Stratili ste inštalačné CD? Žiadne problémy. Naša dynamická online databáza ovládačov prehľadáva v reálnom čase, takže vždy získate najnovšie ovládače. Okrem toho ich nainštalujeme jeden po druhom, takže riziko konfliktov hardvéru je menšie.  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  blackcampeny
  Ratio 52.3

  Member+

  02/08/2020 12.55.23
  nejde mi spustit naka rada co bych mohl delat spatne? crack sem zkopiroval do slozky


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 00:08

  TOPlist