Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Avatar (2009)[Extended] BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 82% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Avatar (2009)[Extended] BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 82% Názov:Avatar (2009)[Extended] BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 82% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:4.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-02 Peerov:47 (Seed: 46, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy
  USA / Velká Británie, 2009, 155 min (Special Edition: 171 min, Director's Cut: 178 min)Režie: James CameronScénář: James CameronKamera: Mauro FioreHudba: James HornerHrají: Sam WorthingtonZoe SaldanaStephen Lang(Michelle Rodriguez - )Giovanni RibisiJoel David MooreCCH PounderWes StudiLaz Alonso, (více)Produkce: James CameronJon LandauStřih: Stephen E. RivkinJohn RefouaJames CameronZvuk: Gwendolyn Yates WhittleGary SummersAndy NelsonAddison TeagueScénografie: Rick CarterRobert StrombergNick BassettMasky: Mike SmithsonSarah RubanoRick FindlaterKenny NiederbaumerKostýmy: Mayes C. RubeoDeborah Lynn Scott


  Obsah:Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací. Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem - Na’vi, žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety. Posádka vyslaná ze Země na své průzkumné misi objeví na Pandoře velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Pobyt na Pandoře je ovšem pro člověka možný teprve po vytvoření jeho genetického dvojníka, hybrida Avataru, který může být ovládán psychikou oddělenou od lidského těla a fyzicky odpovídá původnímu obyvatelstvu Pandory, které má fluorescentní modrou kůži a dosahuje 3m výšky. Na tuto náročnou misi je vybrán mezi jinými také Jake Sully (Sam Worthington), bývalý námořník, který byl při jedné ze svých předešlých misí paralyzován od pasu dolů. A právě šance opět chodit přiměla Jakea, aby se do programu Avatar přihlásil.
  Průzkumná mise je vyslána a po přistání na Pandoře je zcela ohromena úžasnou rozmanitostí místní vegetace. Stromy dosahují výšky mrakodrapů a světélkující prales je plný nádherných tvorů, které jste nikdy neviděli, ale také hrozných prehistorických predátorů. To je jen zrnko překvapení, které posádku čeká. I když se zdá, že po počáteční nedůvěře lidí Na’vi se posádce podařilo adaptovat a také získat prostor pro diplomatickou misi, pandořané se rozhodně nehodlají nechat kolonizovat a dojde ke tvrdému střetu. Jake, který se postupně sblížil s místním obyvatelstvem, a především s místní princeznou Neytiri, stojí před rozhodnutím, za koho bojovat ve finální bitvě, která má rozhodnout o osudu a vývoji celého světa. (Bontonfilm)


  CSFD:https://www.csfd.cz/film/228329-avatar/prehled/

     
     

   

  pohee, Lucyfyre666, marecek2019, sssooolllaaa, Jozef017, haseki, jardakol, Penny140,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  MalamadreR
  Ratio 0

  VIP

  02/08/2022 17.06.15
  Kdyby byl zájem, včera jsem dodělal v HEVC o velikosti 16GB s bitratem  11Mb/s Stačí říct a nahodim.


  --------------
  >> 02/08/2022 17.47.22
  UPLOADER: tento rip bol z Avatar.Extended.Collectors.Edition.2010.BluRay.CEE.1080p.AVC.DTS-HDMA.5.1 o velkosti 45GB. 3 verzie na jednom BD....nemam na to upload dat to hore a citat podobne komentare ako dole


  --------------
  >> 02/08/2022 17.52.57
  MalamadreR: Na takový komenty se vyprdni ) Já mám up 5-6Mb/s, ale nejsem aktiv.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.032 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:30
  sql

  TOPlist