Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Avira System Speedup Pro 6.6.0.10959 Viacjazycne | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Avira System Speedup Pro 6.6.0.10959 Viacjazycne Názov:Avira System Speedup Pro 6.6.0.10959 Viacjazycne Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:29.4 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-07-30 Peerov:4 (Seed: 3, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Znova objavte, ako sa cíti rýchly a bezproblémový počítač, teraz s čistiacim prostriedkom na ochranu osobných údajov na jedno kliknutie. Nôž na vyladenie náradia Švajčiarskej armády. Pripravte sa na zrýchlené štarty a plynulejšie surfovanie. Od tejto chvíle budete rýchlejšie, oveľa menej náchylní na havárie a budete môcť brániť svoje súkromné ​​informácie proti hackerom a odposluchom.
  Udržujte svoj počítač čistý a štíhly
  Najskôr uvoľnite gigabajty voľného miesta na pevnom disku odstránením zastaralých a duplikovaných súborov. Potom zabránite zbytočnému spotrebovaniu pamäte neaktívnemu softvéru.

  Predchádzanie zamrznutiu a pádom systému
  Ušetrite drahý výlet do servisu PC. Jediným kliknutím systém Speedup opravuje chyby, opravuje nefunkčné nastavenia a čistí systémový register. Ak ste stratili alebo neúmyselne odstránili súbor, systém Speedup vám ho pomôže obnoviť.

  Zavádzanie vyžaduje určitý čas. Momentálne.
  Náš sortiment nástrojov na vyladenie vás nechá bežať späť najvyššou rýchlosťou.

  Zvýšte svoj výkon a batériu.
  Pripravte sa na rýchlejšie surfovanie a hranie hier. Jedným kliknutím stačí uvoľniť pamäť, defragovať váš systém, optimalizovať procesy a opraviť diskové oprávnenia. Má batéria počas cestovania vždy nízku kapacitu? Nikdy viac. Rovnako ako inteligentný režim šetriaci energiu na vašom smartfóne, funkcia System Speedup vydrží batériu vášho počítača vydržať a vydržať a vydržať!

  Vylepšite svoje herné zážitky
  Systém Speedup Pro teraz obsahuje integrovaný vylepšovač hier.

  Uvoľnite herné zdroje
  Zamedzte všetkým svojim hrám všetky zdroje tým, že zakážete nepotrebné procesy bežiace na pozadí. Konečný výsledok? Hladšie hranie pre príjemnejší zážitok.

  Vytvorte si virtuálny herný pevný disk
  Zrýchlite časy načítania defragovaním priečinkov s hrami a vytvorením vyhradenej oblasti hry v pamäti RAM. A keď budete hotoví, váš počítač sa vráti do pôvodného stavu pred hraním.

  Nezanechajte žiadne digitálne stopy
  Vaše online aktivity rozprávajú príbeh o tom, kto ste. Systém Speedup vymaže tieto stopy, vymaže citlivé informácie z viac ako 2 500 aplikácií pre PC a vymaže dôkazy o všetkých stránkach, ktoré ste navštívili, o každom sledovanom videu a každom stiahnutom súbore. Vďaka tomu sú hackeri a spolubývajúci nezvrátiteľní vašich dôverných údajov.

  Požiadavky na systém:
  - Počítač so systémom Windows 7 alebo vyšším (s aktualizáciou Service Pack 1 a najnovšími aktualizáciami)
  - 2 GB RAM, viac ako 2 GB miesta na pevnom disku a pripojenie na internet


  robertrobko,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.019 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 06:20

  TOPlist