Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Babylon A.D. (2008) = CSFD 52% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Babylon A.D. (2008) = CSFD 52% Názov:Babylon A.D. (2008) = CSFD 52% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy - Velikost:25.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-19 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Šéf ruské mafie Gorsky (Gérard Depardieu), který má pod kontrolou celou východní Evropu, vydává velmi riskantní rozkaz: eskortovat nebezpečnou ženu Auroru (Mélanie Thierry) z Ruska do New Yorku. Zkušený žoldák Toorop (Vin Diesel) vybojoval už mnoho soubojů a přežil války, které devastovaly svět od počátku 21. století. Právě on musí mladou dívku a její sestru Rebeku (Michelle Yeoh) dopravit do cíle, v tichosti a hlavně bezpečně. Aurora se během transportu chová podezřele. Jak je možné, že dívka dokáže řídit starou ruskou ponorku, umí plynně 19 jazyků a zná věci, které se nikdy neučila? Je infikována geneticky vytvořeným virem, který by možná mohl v budoucnu způsobit vyhynutí lidské rasy… (oficiální text distributora)

  Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
  USA / Francie / Velká Británie, 2008, 97 min (Special Edition: 101 min)Režie: Mathieu KassovitzPředloha: Maurice G. Dantec (kniha)Scénář: Mathieu KassovitzÉric BesnardKamera: Thierry ArbogastHudba: Atli ÖrvarssonHrají: Vin DieselMichelle YeohGérard DepardieuCharlotte RamplingMark StrongMélanie ThierryLambert WilsonJan UngerRadek BrunaDavid Belle (více)Produkce: Alain GoldmanZvuk: Tomáš BělohradskýIgor PokornýKen YasumotoScénografie: Paul CrossSonja KlausMasky: Barbara KichiJeremy WoodheadKostýmy: Chattoune
  (méně profesí)
     
     
  Babylon A.D. (2008) | ČSFD.cz (csfd.cz) !

     ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Theo02
  Ratio 25.59

  Member+

  19/09/2023 19.21.19
  Dekuji moc, zeptam se existuje full Blu-Ray?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.069 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 18:06
  sql

  TOPlist