Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Bad Hero | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Bad Hero Názov:Bad Hero Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:2.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2021-07-16 Peerov:13 (Seed: 13, Leech: 0)
  Zaner:Eroticky,Povidkovy,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Hráte za Franka, hlavného hrdinu, ktorý bol uväznený na 18 rokov. A zrazu ho z neznámych dôvodov prepustili. Počas tejto doby sa veľa zmenilo. Mesto bolo ovplyvnené jednou osobou. V uliciach mesta sú gangy. Šíria novú syntetickú drogu Mirage. Prostitútky sa na vašom stretnutí neusmievajú. Miestni obchodníci platia ostatným. Vo svete sa objavili nové technológie. Internet. Smartfóny. Počítače. To všetko je nové a nepochopiteľné.
  Musíte len ísť preč od mestského zhonu a žiť sami. Pokiaľ ide o vás, urobte to (možno nebudete čítať ďalej).
  Náš hrdina však taký nie je. Je zvyknutý byť vo všetkom najlepší. Ak nič nemá, zoberie to ostatným. A je lepšie sa mu nedostať na cestu.
  V uliciach mesta nájdete boj o moc. Vzťah s rôznymi dievčatami je neoddeliteľnou súčasťou vášho budúceho života. Teraz ich budete mať veľa.
  Najlepšie dievčatá, peniaze, autá. Toto všetko bude s vami.
  Náš hrdina súrne potrebuje prácu. Jeho bývalá priateľka s dvoma dcérami mu zobrala všetky peniaze. Určite sa ju pokúsi nájsť a získať späť svoje peniaze. Pracuje na súkromnej vysokej škole, kde študujú mladí študenti.

  Rozbaliť a hrať.


  Ďakujem za nejaké seedbodiky.  RescueQ68, martinjc, 44PRAHA44, Barrmann, Trismegistos, Marty1983, Radeknevím, Jozu, metalboss, obisco, petr28, velda216, Harry84,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.019 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 07:21
  memcache

  TOPlist