Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Bazina / Rojst S01 [WebRip][1080p] = CSFD 79% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Bazina / Rojst S01 [WebRip][1080p] = CSFD 79% Názov:Bazina / Rojst S01 [WebRip][1080p] = CSFD 79% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:6.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-27 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner:Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : POL  
  Titulky : CZE + Multi (MediaInfo)  |  Překlad CZE titulků: Markéta Klobasová
  Rok vydání : Polsko, 2018–2019
  Žánr : Krimi
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/646750-bazina/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt8855592/

  Režie : Jan Holoubek
  Scénář : Jan Holoubek, Kasper Bajon
  Kamera : Bartłomiej Kaczmarek
  Hudba : Jan Komar, Małgorzata Penkalla
  Producenti : Filip Bajon, Dariusz Sidor, Maciej Sojka, Jerzy Dzięgielewski, Edyta Krajewska
  Střih : Rafał Listopad
  Zvuk : Jerzy Murawski, Kacper Habisiak, Marcin Kasiński
  Scénografie : Marek Warszewski
  Masky : Mirela Zawiszewska, Justyna Osińska
  Kostýmy : Weronika Orlińska
  Domovská stanice : Netflix


  Hrají (Actors) : Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Magdalena Walach, Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska, Ireneusz Czop, Piotr Fronczewski, Gabriela Muskała, Zdzisław Wardejn, Zbigniew Waleryś, Artur Steranko, Ewelina Starejki, Tomasz Schimscheiner, Dominika Olędzka, Ireneusz Kozioł, Barbara Wypych, Kamil Przystał, Robert Czechowski, Cezary Kołacz, Kacper Dziubałko, Danuta Borsuk, Edyta Torhan, Sylwana Skarżyńska, Marta Goc, Dariusz Chojnacki, Janusz Łagodziński, Dominik Bąk, Przemysław Witowski, Jacek Beler, Nel Kaczmarek, Jan Cięciara, Marek Dyjak, Michał Kaleta, Andrzej Kłak, Elżbieta Okupska, Michał Filipiak, Antoni Ostrouch, Oriana Soika, Matylda Ignasiak, Marcin Sitek, Kordian Rekowski, Wojciech Machnicki, Marianna Kowalewska, Magdalena Wasylik, Zuzanna Moss, Michał Bukowski, Olga Miłaszewska, Waldemar Nowak, Grzegorz Warchoł, Joanna Gonschorek, Tomasz Klass, Marcin Fabisiak, Beata Kolak, Grazyna Misiorowska  OBSAH : V polském městě na začátku 80. let najdou zavražděnou prostitutku a vedoucího mládeže. Policie ale s případem zachází tak, že vzbudí podezření dvou novinářů.(Netflix Czech)
  Názvy epizod :


  Rok uvedení: 2018–2019 | Release year: 2018–2019

  V polském městě na začátku 80. let najdou zavražděnou prostitutku a vedoucího mládeže. Policie ale s případem zachází tak, že dva novináři pojmou podezření.

  In an early-'80s Polish town, a prostitute and a youth leader are found killed, but the police's handling of the case makes two journalists suspicious.

  1. 1. díl | Episode 1
  52 m

  V lese jsou nalezena těla prostitutky a komunistického funkcionáře. Krátce nato se k činu dozná jeden muž. Ale dvojice novinářů se domnívá, že případ je složitější.

  Soon after a prostitute and a community leader are found murdered in a forest, a man confesses. But two journalists suspect there's more to the case.  2. 2. díl | Episode 2
  49 m

  Piotr pochybuje o Woźniakově vině. Znova si promluví s vdovou po Grochowiakovi a získá důležitou stopu. Matka mrtvé dívky prosí Witka, aby zjistil příčinu smrti.

  Doubting Woźniak's guilt, Piotr again interviews Grochowiak's widow, who provides a valuable lead. A mother begs Witek to investigate her child's death.  3. 3. díl | Episode 3
  52 m

  Po návštěvě místní střední školy získá Witek lepší představu o životě Justýny. Woźniak předá Piotrovi vzkaz. Terese vyhrožují — a varují ji.

  A trip to the local high school gives Witek a fuller picture of Justyna's life. Woźniak relays a message to Piotr. Teresa receives a threat — and a tip.  4. 4. díl | Episode 4
  49 m

  Piotr předá Witkovi klíčový důkaz. Při pátrání po minulosti Grochowiaka a Józeka ve sportovním centru si Witek všimne fotky Justýny.

  Piotr gives Witek a key piece of evidence. While researching Grochowiak and Józek's history at the sports center, Witek spots a photo of Justyna.  5. 5. díl | Episode 5
  50 m

  Naďa přivede Witka na stopu možného vraha. Piotr se ukryje v řezníkově dodávce, aby zjistil, kam pojede. Později se dozví, kdo je Elsa Koepke.

  Nadia gives Witek a lead on who the murderer might be. Piotr hides in the butcher's van to see where he drives to, and later learns who Elsa Koepke is.

  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.043 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 10:01

  TOPlist