Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Beverly Hills 90210 S02 (CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 48% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

  • vysoká rýchlosť
  • úplne zdarma
  • prevažne Slovenská a Česká scéna
  • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
  • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
    torrenty?
    Torrenty:
    v1 textová
    v2 obrázková
    Ako sa stat
    Uploaderom
    Online
    Filmy
    Forum
    Pravidlá
    SkTSocial
    BitTorrent
    klient
    Meno: Heslo:
    Zaregistrovat
    Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
    Zabudol som heslo

    Beverly Hills 90210 S02 (CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 48% Názov:Beverly Hills 90210 S02 (CZ)[WEB-DL][1080p] = CSFD 48% Hodnocení: Stiahnut
    Pozriet Online
    Kategória:Seriál - Velikost:33.1 GB BitTorrent klient
    Pridaný: Súbory:
    Skontrolován:2025-02-06 Peerov:7 (Seed: 7, Leech: 0)
    Zaner:Drama,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
    VIP
    Kúp nám Pivo 1,10€

    Kúp nám Pivo

    Pridaj do zalozky
    Pridaj do zalozky





    Jazyk: CZ
    Titulky: niesu
    CSFD: https://www.csfd.cz/film/69553-beverly-hills-90210/572689-serie-2/prehled/
    Drama / Romantický
    USA, (1991–1992), 21 h 47 min (Minutáž: 45–68 min)



    Obsah:
    Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče).


       
       















    jnkjnk, Tokamak, bomberman, grendls, barryx, Mopky269, s4r,

    + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


    Upozornenie:
    Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!





    0
    Mopky269
    Ratio 2.79

    VIP

    27/02/2025 20.52.25
    No pravda, chybaju casti, ale ked som nahliadol do Voyo, tak tam je ich naozaj len 21,(tak ako tu) miesto 28.. takze ak budu, tak len ked ich daju do Voyo.. A to sa dusovali, resp. asi ak vobec zhanaju remaster verziu.. ked spustali Markizu Klasik, tak to spominali..  

    0
    barryx
    Ratio 0.07

    VIP

    22/02/2025 18.43.48
    prosím o doplnění chybějících dílů....

    1
    barryx
    Ratio 0.07

    VIP

    08/02/2025 02.38.00
    chybí díly((( prosím o opravu

    0
    djsaso
    Ratio 1

    VIP

    07/02/2025 20.46.00
    bude zbytek epizod?

    3
    takist
    Ratio 20.67

    VIP

    07/02/2025 08.10.01
    Zdroj: CSFD a IMDB - Série 2 (1991) - 28 epizod
    kde su teda zvysne epizody ?


    --------------
    >> 07/02/2025 15.49.16
    LowMatador: Taky na to teď koukám, že to není všechno ... škoda


    Back

    Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

    [ Script trval: 0.069 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
    Je zhruba 06:38
    memcache

    TOPlist