Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Beznadejny trouba / Our Idiot Brother (2011)(CZ) = CSFD 66% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Beznadejny trouba / Our Idiot Brother (2011)(CZ) = CSFD 66% Názov:Beznadejny trouba / Our Idiot Brother (2011)(CZ) = CSFD 66% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-07-22 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: česky 2.0
  Titulky: ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/279636-beznadejny-trouba/
  Rok vydání: 2011
  Délka: 1h 29mn
  ŽŽánr: Komedie / Drama  Ned si žžil spokojeným žživotem na bio farmě po boku své hippie přítelkyně, dokud jej vššak jeden nerozvᾞný incident s marihuanou na farmářském trhu nedostal za mřížže. Po návratu z vězení se nastěhuje ke svým sestrám...
  V žžádné rodině nesmí chybět – černá ovce, která je vžždy o pár kroků pozadu. Zvláště pak, má-li si dát do pořádku žživot. Pro sestry Liz, Mirandu a Natalii je to jejich věčně pozitivní bratr Ned, bývalý majitel organické farmy, jehož neskonalá ochota spoléhat se na poctivost lidstva způsobuje jeho osobě nemalé problémy. Normálně by byl naprosto nepoužžitelný, ale jednou je to jejich bratr, takžže kdyžž ho opustí přítelkyně a vyhodí ho z farmy, jsou to opět sestry, kdo zavelí k záchraně.
  Kažždá ho u sebe nechá nějakou dobu bydlet, ovššem bratrova neotřesitelná víra v naprostou upřímnost jim obrátí žživoty vzhůru nohama. Avššak i díky tomu si vššichni v rodině nakonec uvědomí, žže jeho víra v lidi kolem sebe není zas ažž tak hloupá.

  Screen

  ...


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.026 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 04:44

  TOPlist