Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Brothers in Arms: Hell's Highway (CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Brothers in Arms: Hell's Highway (CZ) Názov:Brothers in Arms: Hell's Highway (CZ) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:6.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2017-05-09 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Lokalizace: EN (Dabing / CZ, PL, HU (Text na obrazovce) / CZ, PL, HU (Manual v PDF)

  Popis:
  Pokračování válečné taktické akce postavené na Unreal Engine 3 technologii, která se zabývá známou akcí Operace Market-Garden, do níž vlétnete přímo po hlavě v roli seržanta Matta Bakera, jenž společně se svými druhy ze 101. výsadkářské divize bojuje o otevření cesty přezdívané Hell's Highway, což by mělo urychlit konec druhé světové války. K dispozici máte protentokrát hned tří oddíly, s čímž souvisí širší spektrum možností co podniknout, a to nejenom díky skutečnosti, že třetí oddíl bude mít v rukou ničivější zbraně, jako je třeba bazuka či minomet, nemluvě o možnosti přivolání leteckého útoku. Prožitku z autentičnosti téhle next-gen války by mělo výrazně napomoci pokrokové audiovizuální zpracování, ale i takové "drobnosti" jako je zlepšení funkce střílení, resp. samotného aktu zacílení se zajímavým efektem rozostření okolního obrazu vůkol vašeho cíle, či spatření svých vlastních rukou například při lezení po laně.

  Minimální konfigurace:
  Windows XP, Vista32bit, odzkoušeno na Win 7, procesor 2600MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 6800 / Radeon X1600), 7.00GB volno na disku, DVDROM

  Rok vydání: 2008
  Ochrany: Žádné

  Odkaz na recenzi:
  http://bonusweb.idnes.cz/brothers-in-arms-hell-s-highway-do-pekla-rovnou-po-dalnici-pmq-/Recenze.aspx?c=A081020_175142_bw-pc-recenze_prq

  Obal DVD:
  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  funebrak221
  Ratio 0.33

  VIP

  20/05/2020 14.51.09
  seed pleas


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.034 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 05:55

  TOPlist