Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Byt č. 10-01 / A Thousand and One (2023)(CZ/EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 69% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Byt č. 10-01 / A Thousand and One (2023)(CZ/EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 69% Názov:Byt č. 10-01 / A Thousand and One (2023)(CZ/EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 69% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy - Velikost:8.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-03-31 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Filmařka A.V. Rockwell ví, že originální, silná a komplexní hlavní postava je polovina úspěchu nepřehlédnutelného filmu. Její Inez de la Paz (fenomenální Teyana Taylor) je hrdá, impulzivní a nepředvídatelná, ale i láskyplná a až umanutě cílevědomá. Charismatická žena zocelená newyorskými ulicemi i pobytem za mřížemi na sebe strhne divákovu pozornost únosem svého šestiletého syna Terryho z pěstounské péče. Emotivní drama ověnčené Velkou cenou poroty na festivalu Sundance se odehrává v průběhu dvou desetiletí, kdy matka, odhodlaná poskytnout synovi domov, který sama neměla, bojuje nejen se symptomy doby, jako je gentrifikace, ale i s důsledky radikálních rozhodnutí z dávné minulosti.


     
     


     https://www.csfd.cz/film/1295543-byt-c-10-01/prehled/

     Filmy CZ/SK dabing

  doboska, Petopa, vlastamirkaalena, kinos1,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.077 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 10:30
  sql

  TOPlist