Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Cerna listina / The Blacklist S02E04 - Dr. Linus Creel (c. 82)(CZ)[720p] = CSFD 74% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Cerna listina / The Blacklist S02E04 - Dr. Linus Creel (c. 82)(CZ)[720p] = CSFD 74% Názov:Cerna listina / The Blacklist S02E04 - Dr. Linus Creel (c. 82)(CZ)[720p] = CSFD 74% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:947.9 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2015-12-06 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: cz
  Titulky: ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/349912-cerna-listina/
  Rok vydání: 2014-2015
  Délka: 0:42:50
  Žánr: Krimi / Drama
  Obal:


  Screen:  Popis:
  Raymond "Red" Reddington, jeden z nejhledanějších zločinců, se nechá dobrovolně zatknout v sídle FBI. Tvrdí, že FBI a on mají stejné zájmy, polapit nebezpečné zločince a teroristy. Reddington souhlasí se spoluprací, ale trvá na tom, že bude mluvit jen s agentkou Elizabeth Keen, nováčkem FBI. Reddington o agentku projevuje nebývalý zájem a tvrdí, že je velmi výjimečná. Reddington pomůže agentům polapit obávaného teroristu a díky tomu agentura souhlasí se vzájemnou spoluprací. Raymond vysvětluje, že za posledních 20 let si dělal svůj seznam nejnebezpečnějších zločinců a teroristů, o kterých neví ani samotná FBI. Řiká mu Blacklist.

  04.Dr. Linus Creel (č. 82)
  Zdánlivě obyčejní lidé začnou páchat vraždy a Red se domnívá, že jde o sociálně psychologický průzkum doktora Linuse Creela. Zanedlouho poté je odhaleno, že tito obyčejní lidé páchali vraždy kvůli takzvanému válečnickému genu a doktor Creel zjevně objevil jejich spouštěče. Red mezitím pracuje na tom, aby ochránil Naomi, k čemuž využije jejího manžela.  ...

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.144 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 19:36

  TOPlist