Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ceska filharmonie a vrcholy francouzske hudby (2017)(CZ)[WebRip][720pLQ] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ceska filharmonie a vrcholy francouzske hudby (2017)(CZ)[WebRip][720pLQ] Názov:Ceska filharmonie a vrcholy francouzske hudby (2017)(CZ)[WebRip][720pLQ] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:TV Pořad Velikost:2.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2021-04-29 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner:Dokumentarny,Hudebni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Účinkuje Gautier Capuçon – violoncello, Českou filharmonii řídí Stéphane Denève.


  WIKIPEDIE

  Jazyk:
  Titulky: CZ - v obraze
  Žánr: Hudební / Dokumentární
  Vysílání: 10.12.2017 - 20:20
  Rok výroby: 2017
  Délka: 91 min.
  Bonusy: Ne
       
  Koncert z bohaté nabídky České filharmonie přináší pestrou směs nejlepší francouzské hudby v podání dvou vynikajících francouzských interpretů Stéphana Denèvea a Gautiera Capuçona. Stéphane Denève je výborný francouzský dirigent střední generace, který působil jako hudební ředitel v Royal Scottish National Orchestra. V současnosti je hlavním dirigentem Bruselských filharmoniků a hostujícím dirigentem
  The Philadelphia Orchestra. Je vynikajícím znalcem a častým interpretem francouzské hudby 20. století.
  Gautier Capuçon je mladou francouzskou violoncellovou hvězdou, je vítězem řady uznávaných mezinárodních soutěží.
  Pravidelně koncertuje s nejlepšími orchestry světa za řízení Dudamela, Byčkova, Gergijeva, Nelsonse či Nézet-Sequina.

  Zazní hudba opravdových špiček francouzské hudby – Ravela, Saint-Saënse a Roussela. Koncert otevírá Náhrobek Couperinův, v němž Ravel na půdorysu barokní suity rozehrává jemnou a nápaditou paletu barev. Každá věta je věnována jednomu z přátel, kteří zahynuli v první světové válce. Saint-Saënsův První violoncellový koncert znamenal pro svého autora průlom v přijetí hudební veřejností. Šostakovič i Rachmaninov dílo považovali za nejlepší violoncellový koncert vůbec. Třetí symfonii Alberta Roussela si ke svým 50. narozeninám objednal Bostonský symfonický orchestr a její styl trefně vystihl v New York Times kritik Bernard Holland:
  Jeho hudební jazyk staví vedle sebe vzdálené tóniny, ale nakonec hledá silné tonální centrum. Jinými slovy, umí štěkat a vrčet, ale nakonec přátelsky zavrtí ocasem. Vivace je karnevalem nevázané energie.“ La Valse je patrně nejhranějším dílem Maurice Ravela.
  Ačkoli byl původně psán jako balet pro Sergeje Ďagileva, způsobil doživotní roztržku mezi Ďagilevem a Ravelem.
  Po prvním poslechu Ďagilev řekl, že dílo je nádherné, ale je to spíše portrét baletu než samotný balet. La Valse se později dočkal řady baletních ztvárnění, ale největší popularitu si zachoval jako virtuózní orchestrální skladba. Je vrcholem Ravelova instrumentačního mistrovství a dokonalou poctou vídeňskému valčíku, která moderními prostředky evokuje atmosféru poloviny 19. století.


                       

  ...

  KarelBohuslav,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.042 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 00:00

  TOPlist