Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Co si usit do vybavy / How to Make an American Quilt (1995)(CZ) = CSFD 63% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Co si usit do vybavy / How to Make an American Quilt (1995)(CZ) = CSFD 63% Názov:Co si usit do vybavy / How to Make an American Quilt (1995)(CZ) = CSFD 63% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:1.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-01-18 Peerov:14 (Seed: 13, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk : CZ
  Tit. : NE

  Odkaz CSFD : https://www.csfd.cz/film/10439-co-si-usit-do-vybavy/prehled/
  Drama / Romantický
  USA, 1995, 109 min

  Obsah :
  Šestadvacetiletá studentka Finn chce dokončit diplomovou práci na téma ženského lidového umění a přemýšlí o tom, zda se má provdat za svého snoubence Sama. Potřebuje čas, aby si vše utřídila, a tak se vydá na léto ke své báječné babičce, do městečka, kde prožila téměř celé dětství, když se o ni matka po rozvodu přestala starat. V babiččině domě se už léta setkávají přítelkyně při šití dek, během práce si vyprávějí bolavé příběhy o nespoutané vášni, hluboké lásce a radosti, také o zradě a zlomených srdcích. Tentokrát se sejdou při práci nad přikrývkou, která by měla být svatebním darem pro Finn. Druhý den se Finn na koupališti seznámí s přitažlivým mladíkem Leonem. Když za ní přijede Sam, aby jí ukázal plány budoucího domu, rozrušená a nedůtklivá Finn se s ním pohádá. Sam raději odcestuje. Finn se cítí vinna a shání ho telefonem. Vyděsí ji, když se ve sluchátku nečekaně ozve ženský hlas.     
     


   

   
  tetrov_cierny, kandurAlex, svedak, pavel161267, pohee, lacoun,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.080 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:38
  memcache

  TOPlist